Чемпіонат Закарпаття з футболу відбувся з цікавими дербі та побиттям арбітра

Гарячим вийшов тур, що минув, а в одному з матчів арбітр на собі відчув усю злість уболівальників, зазнавши фізичних ушкоджень.

Поєдинок вищої ліги в Дубовому між місцевими «Карпатами» та «Поляною» завершився жорстким побиттям арбітра матчу. Так вболівальники відреагували на поразку своєї команди в рідних стінах від «Поляни». Хоча вже в першому таймі на 24-й хвилині господарі повели в рахунку. Однак, уже наприкінці зустрічі гості зуміли активізуватися й створили неймовірний камбек на 86-й та 90-й хвилинах гри відзначилися полянці Едуард Мельник та Іван Грубінка. Тож 2:1 вікторія «Поляни», яка нагнала люті в місцевих вболівальників. Останні ж вимістили свою злість на рефері, який після цієї гри був змушений звертатися за допомогою медиків. Тепер же за таке свавілля тіффозі команда «Карпати» може бути серйозно наказана від контрольно-дисциплінарного комітету ФФЗ. А забіяки можуть понести кримінальну відповідальність за хуліганські дії, адже за інсайдерською інформацією постраждалий арбітр звернувся до поліції.

Матч юнацьких складів команд завершився з рахунком – 3:1.

У матчі ФК «Середнє» – ФК «Севлюш» (Виноградів) долю двобою вирішив єдиний швидкий гол на 7-й хвилині від нападника «Севлюша» Михайла Чедрика. Тож – 0:1 «Середнє» зазнає фіаско (юнаки – 1:7).

У протистоянні в Рахові місцеві «Карпати» не втримали нічийний результат з мукачівським МФА «Мункач». Гості наприкінці зустрічі таки провели разючу атаку й отримали своєрідну сатисфакцію за попередню поразку в рідних стінах від іршавської «Бужори» (юнаки – 0:4).

«Вільхівцям» у рідних стінах не страшний будь-який суперник. Цього разу вони переграли сильну команду з Ужгородщини – концівський «Витязь» – 3:2. Господарі впродовж першого тайма двічі виходили вперед та гості кожного разу швидко зрівнювали рахунок. Та на 67-й хвилині гол Олександра Грицкевича визначив переможця зустрічі – 3:2 (юнаки – 1:4).

«Бужора» (Іршава) – вихідний.

Турнірне становище: «Севлюш» – 13 очок; «Вільхівці» – 12; «Поляна» – 11; «Карпати» (Рахів) – 10; «Витязь» – 8; МФА «Мункач» – 7; «Бужора» – 6; «Середнє» – 4; «Карпати» (Дубове) – 2.

Юнацькі склади: «Севлюш», «Витязь» – 15; МФА «Мункач» – 12; «Середнє», «Карпати» (Дубове), «Бужора», «Карпати» (Рахів) – 9; «Поляна», «Вільхівці» – 0.

У першій лізі західної зони стали цікаві дербі.

У Заріччі місцева однойменна команда приймала гостей з довжанської «Боржави».

Майже 700 вболівалників стали свідками безкомпромісної боротьби непримиренних суперників. Адже саме через мляву гру довжанців з командою «Н.Коропця», яка легко здолала на виїзді довжин нижньокоропецький колектив став бронзовим призером першості, а якби результат був на користь господарів у тому матчі, то срібло дісталося б саме ФК «Заріччя». Тоді довжин звинуватили в нечесній грі,і в цьому двобої прагнули помсти. Однак, навіть, попри чисельну меншість (за друге попередження в середині другого тайму гравець «Боржави» отримав вилучення) «Боржава» на передостанній хвилині зуміла реалізувати одну зі своїх нагод і вирвати важливу перемогу (юнаки – 2:1).

Ще одне цікаве дербі відбулося на Мукачівщини – ФК «Нижній Коропець» удома приймав ФК «Бобовище». Гості зуміли першими відкрити рахунок у матчі, однак, господарі за 5 хвилин завдяки реалізації пенальті відновили статус-кво. А перемогу господарям приніс досвідчений граючий тренер «Нижнього Коропця» Віктор Гей, який на 78-й хвилині зумів реалізувати свою нагоду. Тож 2:1 перемога «Н.Коропця» (юнаки – 5:1).

Свої перемоги здобувають лідери – «Колос» (Іванівці) вдома впевнено долає ФК «Сільце» – 4:0 (юнаки – 2:2), а ракошинський «Колос» на виїзді святкує перемогу в матчі з кінчешським «Соколом» – 3:1 (юнаки – 8:1).

ФК «Ф.Медвідя» (Нове Давидково)не дозволив гостям з ФК «Боржавське» навіть думати за перемогу. Хоч колектив з Виноградівщини першим повів у рахунку, але у відповідь отримав 6 м’ячів. Гості ще один зуміли відквитати наприкінці першої половини зустрічі. Тож 6:2 перемога за господарями (юнаки – 7:1).

Матч «Фаворит» (Шишлівці) – «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна»не відбувся у зв’язкузізняттямкомандигосподарів.

Турнірне становище команд: «Колос» (Ракошино) – 19 очок; «Колос» (Іванівці) – 17; «Заріччя» – 12; «Сокіл» – 11; «Боржава» – 10; «Н.Коропець», «Сільце» – 7; «Ф.Медвідя» – 6; «Бобовище» – 5; «Невицький замок» – 3; «Фаворит», «Боржавське» – 0.

Юнаки: «Ф.Медвідя» – 15; «Невицький замок» – 14;«Сокіл», «Н.Коропець» – 11; «Боржава», «Сільце» – 10; «Колос» (Іванівці) – 9; «Заріччя» – 6; «Бобовище» – 4; «Колос» (Ракошино), «Боржавське» – 3; «Фаворит» – 0.

У східній зоні, окрім перемоги лідера ФК «Хуст» на виїзді в «Тернова» – 3:0 (юнаки – 0:2) та великобичківської «Ялинки» над «Воніговом» – 1:0 (юнаки – 0:6) у решті поєдинків вікторія була на боці господарів.

«Діброва» (Нижня Апша) попри пропущений м’яч зуміла в другій половині зустрічі здобути камбек над «Вишковом» – 2:1 (2:0). «Копаня» вдома також першою пропустили м’яч від рокосівського «Гірника», а далі вколотила в ворота «гірників» 6 м’ячів. Особливо постарався Сергій Яцкулинець, який став автором 5-ти м’ячів. Кінцевий результат зустрічі – 6:2 (юнаки – 4:2).

«Іза» вдома зуміла переграти фаворита – ясінянську «Говерлу» – 3:2. Заділ на перемогу господарі зробили вже в першому таймі, реалізувавши три свої нагоди. Ясінянці два м’ячі відіграли та врятувати ситуацію вже не змогли. (юнаки – 1:1).

.СК «Тячів» –вихідний

Турнірне становище: «Хуст» – 19 очок; «Говерла», «Ялинка», «Копаня», «Тячів» – 12; «Вишково», «Іза» – 7; «Діброва», «Вонігово» – 6; «Гірник», «Терново» – 4.

Юнаки: «Хуст» – 21; «Ялинка» – 12; «Вишково», «Тячів» – 10; «Діброва» – 8; «Говерла»,«Терново», «Вонігово» – 7; «Гірник»,«Іза», «Копаня» – 6.