Чим завершилися матчі чемпіонату та першості Закарпаття з футболу

Минулих вихідних відбулися матчі чемпіонату та першості краю з футболу в вищій та першій лігах.

МФА (Мукачево) удома приймав ФК «Середнє». Вийшов доволі рівний матч, адже в обох колективах виступають молоді футболісти. Але все ж мукачівці мають більше досвіду виступів на всеукраїнській арені, це й стало в нагоді для підопічних Віктора Ряшка. Тож у другому таймі завдяки двом м’ячам Олександра Апаріна господарі здобувають перемогу над колективом Михайла Стегури – 2:0 (юнаки – 4:0). «Поляна» вдома не дає жодних шансів своїм суперникам. Цього разу полянці впевнено долають свого прямого конкурента ФК «Вільхівці» – 3:0 (юнаки – 7:0).

Цікава зустріч відбулася в Іршаві, де місцева «Бужора приймала рахівські «Карпати». Команди почергово виходили вперед, не хотіли поступатися й, зрештою, награли результативну нічию – 2:2 (юнаки – 2:0) Поєдинок ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Карпати» (Дубове) – перенесений на резервний день. ФК «Витязь» (Концово) – вихідний Турнірне становище команд: «Севлюш» – 13 очок; «Поляна» – 11; МФА – 10; «Вільхівці» – 9; «Карпати» (Рахів) – 8; «Витязь» – 7; «Бужора» – 4; «Середнє» – 3; «Карпати» (Дубове) – 0. Турнірне становище юнацьких команд: «Севлюш», МФА – 15; «Витязь» – 12; «Бужора», «Карпати» (Рахів) – 9; «Середнє» – 6; «Поляна» – 3; «Карпати» (Дубове), «Вільхівці» – 0.

У першій лізі західної зони центральним матчем 8-го туру став поєдинок в Середньому, де ФК «Колос» (Ракошино) приймав ФК «Заріччя». Гості доволі швидко відкрили рахунок у матчі, вже на 8-й хвилині гри, а ще через 30 хвилин подвоїли свою перевагу. Лише після цього господарі «прокинулися» й впродовж двох хвилин на 40 та 41-й відновлюють статус-кво. А в другому таймі «Колос» вже зумів дотиснути зарічанський колектив і робить результат – 4:2 на свою користь. Тож перемога й ракошинці продовжують лідирувати в своїй зоні (юнаки – 0:5). Ще один «Колос» з Іванівців приймав удома непоступливий кінчешський «Сокіл». Господарі примудрилися першими пропустити в кінці першої половини поєдинку. Та вже в другій частині гри вколотили в ворота кінчешців чотири м’ячі й впевнено здобувають вікторію та продовжують наступати на п’ятки ракошинскій команді (юнаки – 0:1)

У Довговму місцева «Боржава» зіграла внічию – 1:1 з ФК «Ф.Медвідя» з Нового Давидкова. Причому господарі були в ролі наздоганяючих і зрівняли результат поєдинку на 80-й хвилині (юнаки – 2:2). У матчі «Сільце» – «Бобовище» перевага гостей була відчутною, тож срібний призер чемпіонату переграв сілецький колектив з рахунком – 5:1 (юнаки – 2:2). «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – ФК «Н. Коропець» – перенесено на 14 липня. ФК «Боржавське» – вихідний.

Турнірне становище: «Колос» (Ракошино) – 22 очки; «Колос» (Іванівці) – 20; «Заріччя» – 12; «Сокіл», «Боржава» – 11; «Бобовище» – 8; «Ф.Медвідя», «Н.Коропець», «Сільце» – 7; «Невицький замок» – 3; «Фаворит», «Боржавське» – 0. Турнірне становище юнацьких команд: «Ф.Медвідя» – 16 очок; «Сокіл», «Невицький замок» – 14; «Сільце», «Н.Коропець», «Боржава» – 11; «Заріччя», «Колос» (Іванівці) – 9; ; «Бобовище» – 5; «Боржавське», «Колос» (Ракошино) – 3; «Фаворит» – 0. У східній зоні лідери здобувають перемоги. «Хуст» у рідних стінах здолав «Ізу» – 3:1, хоча перемога не була легкою. Гості чинили суттєвий опір, і навіть першими зуміли реалізувати свою нагоду. Однак, все на свої місця розставив другий тайм, де господарі впевнено наздогнали ізян, а потім і створили перевагу в два м’ячі (юнаки – 5:0). Рокосівський «Гірник» удома приймав свого конкурента в хвості турнірної таблиці «Терново». Гості зуміли провести два швидкі голи, та наприкінці першої половини в проміжок чотири хвилин господарі зрівнюють результат, а в другій половині ще двічі змушують гостей розпочинати гру з центрального кола. Тож – 4:2 перемога «Гірника» (юнаки – 4:0).

Цікава зустріч відбулася в Вишкові, де однойменна команда приймала «Копаню», яка знаходиться вище в турнірній таблиці. Та вишківчан це зовсім не бентежило. У другому таймі вони зуміли дотиснути гостей і реалізували дві свої нагоди – 2:0 (юнаки – 4:0) Удома великобичківська «Ялинка» також упевнено кує одну за другою перемоги. Цього разу бичківці перемагають «Діброву» з Нижньої Апші – 2:1 (юнаки – 5:0). Ще один лідер СК «Тячів» удома здобуває чергову перемогу над «Воніговом». Ведучи в рахунку – 3:0, тячівці дозволили супернику забити лише гол престижу – 3:1 такий результат цього двобою. (6:0) ФСК «Говерла» (Ясіня) – вихідний.

Турнірне становище команд: «Хуст» – 22; «Ялинка», «Тячів» – 15; «Говерла», «Копаня» – 12; «Вишково» – 10; «Іза», «Гірник» – 7; «Діброва», «Вонігово» – 6; «Терново» – 4. Турнірне становище юнацьких команд: «Хуст» – 24; «Ялинка» – 15; «Тячів», «Вишково» – 13; «Гірник» – 9; «Діброва» – 8; «Говерла», «Терново», «Вонігово» – 7; «Іза», «Копаня» – 6. Уже цього четверга, 13 червня ситуація в вищій лізі може змінитися – цього дня в Мукачеві відбудеться перенесений матч 3-го туру МФА – «Поляна».