«Сумлінні платники податків» Закарпаття – хто вони?

«Сумлінні платники податків» Закарпаття – хто вони?
Закарпатську область на всеукраїнському рівні рейтингу «Сумлінні платники податків України – 2018» представлятимуть 14 суб’єктів господарювання. Таким є результат засідання Обласної рейтингової комісії конкурсу, яка обирала із 27 середніх та малих підприємств, що брали участь в конкурсі.

 

За словами Олексія Петріченка – начальника Головного управління ДФС у Закарпатській області, коли ми визначаємо сумлінного платника податків, для нас надзвичайно важливо засвідчити, що високі досягнення з дотримання податкової дисципліни, кількість офіційно працевлаштованих, витрати на соціальні програми оцінюються, підтримуються, заохочуються як владою так і суспільством. До прикладу, цього року умови для перемоги в обласному етапі рейтингу були дещо відкориговані: по-перше, це зарплата, яка мала становити від 2 і вище, по-друге, зведено до мінімуму допущення випадків порушення податкового законодавства, по-третє, належність до членства обласної АППУ давала учасникам додаткові бали – +5.

В свою чергу Марта Волощук – голова Територіального відділення «Асоціації платників податків України» у Закарпатській області підкреслила, що проведення щорічного Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» АППУ започатковано ще в 2011 році. – Мета рейтингу – створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом, відзначення кращих здобутків сумлінних платників податків та підвищення їх авторитету як в бізнесі, так і суспільстві та державі. Планувалось, що він проводитиметься тільки кілька років поспіль, проте, як бачимо, він став доброю традицією, – маємо багато підприємств, зокрема, у нас в області, які вже неодноразово здобували перемогу на всеукраїнському рівні і щороку вони підтверджують статус «Сумлінний платник податків», – наголосила Марта Волощук.

Рейтинг проводиться у два тури – на регіональному та всеукраїнському рівнях. Сумлінність платника податків визначається за результатами діяльності підприємств у 2018 році. Традиційно головною метою цього знакового суспільно-економічного проекту є поширення інформації про його учасників і переможців, а також популяризація основних принципів чесного ведення бізнесу.

Отже, «Сумлінними платниками податків – 2018» обласного етапу рейтингу стали:

Малі платники:

 1. Мале підприємство «ПРОКК»
 2. ТОВ «А-ЛАП»
 3. ТОВ «Аква-Поляна»
 4. ТОВ «ЄВРОІМЕКС»

5. ТОВ «Латуж»

6. ТОВ «БАР АВТО»

7. ПСП «ЛАСТОЧКА»

 Середні платники:

 1. Дочірнє підприємство «Санаторій Шаян» закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця»
 2. ТОВ Завод «КОНВЕКТОР»
 3. ТОВ «А.М. ІТРО»
 4. ТОВ «АВЕ УЖГОРОД»
 5. ТОВ «Спільне українсько-німецьке-швейцарсьуке підприємство у формі товариства з обмеженою відповідальністю «Д’юті Фрі Трейдінг»
 6. ТОВ «ЕКСПРЕС ТРАНСПОРТ І ЛОГІСТИКА»
 7. Фермерське господарство «КОНИК»

ДФС у Закарпатській області

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

01 липня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

  До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*