На знайденому в Мукачеві тілі жінки виявлено численні синці – подробиці інциденту

Моторошну знахідку у квартирі в м-н Черьомушки виявив співмешканець жінки, вчора, 2 липня, близько 13:30.
Як розповіли в поліції, чоловік знайшов тіло 43-річної жінки, з ознаками насильницької смерті, у квартирі по вулиці Окружній у Мукачеві.
Правоохоронці зазначають, що на тілі жінки 1976 року народження виявили численні синці.
Наразі труп направили на прозектуру Мукачівської ЦРЛ, де після розтину встановлять причину смерті жінки.
В поліції відкрили провадження за ч. 2 ст. 121 КК України — умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілої.
Mukachevo.net
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Поліція Мукачева оперативно розкрила умисне вбивство: підозрюваного затримано
- За матеріалами ДБР судитимуть посадовця Закарпатського ТЦК, який допомагав призовникам втекти з центру, а військовим повторно піти в СЗЧ
- У Мукачеві відкрили сучасний ветеранський хаб
- Прокуратура оскаржує незаконне будівництво житлового будинку у центрі Мукачева
- Поліція Мукачева проводить перевірку за фактом жорстокого поводження з твариною
- На Закарпатті СБУ і Нацполіція блокували ще два незаконні «трансфери» ухилянтів до ЄС
- У Мукачеві через отруєння чадним газом померли чоловік та жінка
- Трагедія, якої можна було уникнути: на Закарпатті розслідують смерть дитини через бездіяльність матері
- У Мукачеві домашнього тирана засуджено за систематичне насильство над дружиною
- За матеріалами поліції Ужгородщини судитимуть жінку, через неналежний догляд якої померла однорічна дитина
- В Ужгороді відбувся міжвідомчий форум щодо запуску на Закарпатті платформи взаємодії поліції та ромської спільноти
- Кінологи Мукачівського прикордонного загону зустрілися із вихованцями спеціальної школи для дітей з вадами зору
- Закарпатські рятувальники понад дві години боролися з пожежею у квартирному житловому будинку
- У Мукачеві підліток стріляв зі спортивно-тренувального револьвера — поліція притягнула батьків до відповідальності
- Рятувальники Закарпаття: 40 людей вдалося врятувати з вогню у 2025 році
- У Мукачеві судитимуть групу юнаків за обвинуваченням у зґвалтуванні жінки
- Перший Центр ментального здоров’я для дітей та підлітків відкрили на базі Закарпатської обласної дитячої лікарні
- У центрі Мукачева відбулося урочисте відкриття нового пластового року
- Неналежне виконання батьківських обов’язків: закарпатські патрульні виявили трирічного хлопчика без нагляду
- У Мукачеві жінка виявила під власним авто предмет, схожий на гранату — поліція працює на місці події

До цієї новини немає коментарів