Закарпатські прикордонники не дали львів’янину привезти в Україну набої

Учора ввечері у пункті пропуску «Тиса» прикордонники Чопського загону виявили партію набоїв, які намагалися незаконно провезти на територію України.
Під час огляду мікроавтобуса «Mercedes» української реєстрації, яким керував 35-річний житель Львівщини, прикордонний наряд помітив на полиці салону підозрілий пакунок.
Отож, було прийнято рішення про поглиблений огляд автомобіля, у результаті якого спільна прикордонно-митна група виявила 108 набоїв до гладкоствольної зброї торгових марок «Winchester» та «Rottweli».
Про виявлення небезпечної знахідки прикордонники повідомили співробітників Ужгородського ВП ГУНП у Закарпатській області.Після проведення ними відповідних заходів набої було вилучено установленим порядком співробітниками фіскальної служби.
Прес-служба Чопського прикордонного загону



До теми
- 45 історій успіху: вчителі Закарпаття, які у 2025 році підтвердили свій професіоналізм
- Повідомив про «бомбу» у рюкзаку: поліція Берегівщини затримала зловмисника за неправдиве інформування про загрозу
- На Закарпатті презентували документальний фільм про закриту спільноту ромів-калдерарів
- Керував у стані сп'яніння: мукачівські патрульні притягнули до відповідальності порушника
- У поліції Закарпаття нагородили переможців творчого конкурсу «16 днів — 16 кроків до світу без насильства»
- Вифлеємський вогонь миру передали у Закарпатську ОВА
- В українця, що повертався зі Словаччини, прикордонники знайшли наркотичну речовину
- Поліція Іршави затримала зловмисника, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- 8 000$ за трансфер річкою до Румунії: на Закарпатті правоохоронці затримали двох причетних до переправлення
- 6 років ув'язнення замість «легких заробітків» через соцмережі: у Мукачеві прокуратура довела вину чоловіка, який підпалив авто на замовлення
- Поліція Закарпаття звертає увагу батьків на небезпечні розваги підлітків
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП за участі нетверезого водія у Тячеві
- Відучора з Ужгорода щодня курсує нічний поїзд до Відня
- «Біблія – найвідоміша книга світу»: виставка в Ужгородському замку
- Звернення 14-річної дівчинки про допомогу: представник Омбудсмана перевірив умови проживання родини на Великоберезнянщині
- Завдяки пильності громадян в Ужгороді затримано «закладчицю» - поліція
- На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів
- На Закарпатті прикордонники першими зустріли Вифлеємський вогонь миру
- До Дня чаю в Ужгородському замку відбудеться тематична лекція
- 9,6 років за напад у дворі багатоповерхівки - в Ужгороді засуджено грабіжника, який напав на чоловіка

До цієї новини немає коментарів