На Хустщині водій вдруге сів п’яним за кермо і зачепив велосипедиста

На правопорушника складено відповідні адмінпротоколи.
У селі Боронево на Хустщині обідньої пори сталася ДТП: автомобіль марки «Pеugeоt» іноземної реєстрації зачепив під час руху 14-річного юнака, котрий їхав на велосипеді. На щастя, підліток не зазнав серйозних ушкоджень, але свідки пригоди викликали «швидку» та поліцію.
Коли на місце пригоди прибули працівники групи реагування патрульної поліції Хустського відділу, то з’ясували, що винуватець автопригоди, житель села Березово Хустського району, не має водійського посвідчення та перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Під час медосвідування в лікарні у нього виявили 2,9 проміле алкоголю.
Що цікаво, два тижні тому цього водія вже затримувала поліція за керування в стані алкогольного сп’яніння. І от він попався вдруге.
На правопорушника склали адмінпротоколи за скоєння ДТП, за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування. Машину затримали на спецмайданчик поліції.
Складений на правопорушника адмінпротокол за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Поліція Берегівщини розкрила подвійне вбивство пенсіонерів: затриманому загрожує довічне ув'язнення
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 17 водіїв, які залишили місце ДТП
- Поліція Закарпаття розширює ініціативи для ветеранів: відкрито ще одну локацію для занять адаптивною боротьбою
- Поліцейські Рахова розслідують аварію за участі мотоцикла та легковика: травмовані водій та неповнолітній пасажир двоколісного
- На Хустщині поліцейські затримали підозрюваного у переправленні осіб через державний кордон України до Румунії
- Поліція встановлює обставини смертельної аварії у Виноградові — загинув водій мотоцикла
- Поліція Ужгородщини розслідує смертельну ДТП, внаслідок якої загинув водій легковика
- В Ужгороді поліція оперативно розкрила умисне вбивство
- За матеріалами поліції Ужгородщини судитимуть жінку, через неналежний догляд якої померла однорічна дитина
- В Ужгороді поліція затримала студента за підпал автомобіля Tesla на замовлення
- Ветерани війни продовжують знайомитися з культурною спадщиною Закарпаття: поліцейські організували ще одну екскурсію
- На Рахівщині правоохоронці запобігли незаконному переправленню військовозобов’язаного через кордон
- 8 років ув’язнення з конфіскацією майна: на Закарпатті засуджено диверсанта, який на замовлення рф вчиняв підпали об’єктів інфраструктури
- 8 років тюрми за смерть дитини: вирок п’яному водію з Хустщини залишено без змін
- Поліція Міжгір’я розпочала перевірку за фактом забруднення гірської водойми
- За матеріалами поліції Сваляви судитимуть дніпрянина, який торгував наркотиками у районі
- Заподіяв смертельний удар ножем: на Хустщині поліція затримала чоловіка, підозрюваного в умисному вбивстві свого сина
- Поліція Закарпаття повідомляє про можливі тимчасові перебої у роботі лінії «102» сьогодні, 8 жовтня
- Поліцейські Ужгородщини розшукали 10-річного хлопчика, який зник у селі Минай
- Трагічна ДТП на околиці Ужгорода, яка забрала життя дівчини - судитимуть юнака, який на великій швидкості спричинив зіткнення на перехресті
До цієї новини немає коментарів