Футбол на Закарпатті: у вищій лізі були цікаві матчі та несподівані результати

Цікаві матчі з дещо несподіваним результатом завершилися поєдинки чемпіонату краю з футболу в вищій лізі.

Майбутній фіналіст Кубка Закарпаття «Витязь», хоч і зумів доволі впевнено розпочати матч із «Поляною», реалізувавши дві свої нагоди, проте вже впродовж 4 хвилин гості зрівняли рахунок. А в другому таймі й взагалі зуміли ще тричі вразити ворота концовської команди. Тож – 2:5 «Витязь» поступається.

У матчі ФК «Бужора» (Іршава) – СК «Карпати» (Рахів)   також гості зуміли досягти перемоги, реалізувавши пенальті та провівши ще один гол. «Бужора» зуміла відповісти лише голом під завісу матчу – 1:2.

Після півфіналу в кубку краю МФА знову зійшовся з виноградівським «Севлюшем» і вчергове результат матчу став аналогічним – 2:1 на користь лідера – «Севлюша».

Доволі несподівано ФК «Середнє» зумів здолати у рідних стінах «Вільхівці» - 2:1. Героєм матчу став Валерій Роля, який став автором дубля. Гості, хоч і змогли зрівняти рахунок, але після другого взяття воріт гості вже не спромоглися зачепитися бодай за нічию.

Тож турнірне становище команд є таким: «Севлюш» - 28 очок; «Поляна», МФА – 17; «Вільхівці» - 15; «Карпати» - 13; «Середнє» - 10; «Витязь» - 8; «Бужора» - 5.