Страшні черги на в’їзд і на виїзд: закарпатці обурені роботою угорських КПП

Угорщина ввела нові правила перетину, при якій кожне авто на пункті пропуску проходить 2 етапи: перевірку поліції та перевірку митників.
Саме через цю не налагоджену роботу сусідів, та їх небажання працювати, водіям доводиться чекати по кілька годин у черзі, як у бік виїзду так і на заїзд.
До прикладу, одному з водіїв, який перетинав кордон у неділю 18 серпня, довелось чекати у черзі 8,5 годин, аби перетнути саме угорську сторону КПП.
Люди додають, що претензій до роботи української сторони взагалі немає, але коли між пунктами пропуску мала «буферна зона» тоді величезні черги збираються і на українській стороні.
Від відчаю та безвиході, водії обіцяють зібратись перед Угорським консульством та бастувати з вимогою звернутись до Міністерства закордонних справ Угорщини, аби ті хоч якось вплинули на ситуацію на кордоні.
Тому люди закликають звернути на це увагу, в іншому випадку вони перейдуть на більш радикальні дії.
Джерело: Mukachevo.net
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Судитимуть майстра Берегівського надлісництва, який допустив незаконну вирубку дубів на 5,3 мільйона гривень
- Закарпатські митники упередили 45 спроб незаконного переміщення гуманітарної допомоги на 14 млн грн
- На Рахівщині правоохоронці попередили спробу незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон: затримано 2 фігурантів
- 15 років ув’язнення за зґвалтування 12-річної падчерки - на Закарпатті прокурором доведено вину насильника
- У Тячеві запрацювала інклюзивна кондитерська-кав’ярня «Шоколад»
- Понад 180 млн грн порушень: Закарпатська митниця відзвітувала про результати за 8 місяців
- 1200 електронних сигарет і 400 флаконів рідини: на Закарпатті судитимуть чоловіка за контрабанду
- На Закарпатті народився перший малюк, чиї батьки скористалися послугою безоплатного лікування безпліддя у межах Програми медичних гарантій
- Трагедія в Ужгороді: 17-річний юнак загинув, випавши з 7 поверху багатоповерхівки
- На Хустщині поліція затримала наркоторговця – слідчі повідомили йому про підозру
- З початку року вітропарк на Закарпатті забезпечив понад 40 МВт приєднаної потужності електроенергії
- На Закарпатті викрили інструктора автошколи, який продавав "успішні іспити" з водіння
- На навчання у безпеці і з комфортом: ще 19 закарпатських громад отримали ключі від шкільних автобусів
- «Контракт 18 – 24» для 128 ОГШБр розширено на новий напрямок: оператори безпілотних систем.
- На Закарпатті пройшов традиційний забіг виноградниками
- Правоохоронці повернули родині полоненого військового майже 3 мільйони гривень, викрадених шахраями
- На Закарпатті затримали групу порушників кордону та їх переправника
- На Закарпатті викрито «кримінального авторитета», який організовував незаконні переправлення військовозобов’язаних із установи виконання покарань
- За минулі вихідні закарпатські патрульні винесли 275 постанов за перевищення дозволеної швидкості
- Рятувальники допомогли туристу, який заблукав у горах на Рахівщині
До цієї новини немає коментарів