Вища ліга: яка ситуація на футбольному табло в Закарпатті зараз

Цими вихідними відбулися матчі 16-го туру у вищій та першій (східній та західній зонах) лігах.

У вищій лізі певна сенсація відбулася в Іршаві, де аутсайдер – місцева «Бужора» зуміла звести внічию – 1:1 поєдинок з лідером виноградівським «Севлюшем». На пенальті від виноградівців у першому таймі господарі відповіли також точним виконанням стандарту, а далі в гостей відбулося вилучення наддосвідченого Михайла Реплюка й господарі зуміли втримати нічию (юнаки – 0:1).

Цікавий двобій пройшов в Мукачеві між місцевою МФА та концовським «Витязем». Господарі першими відкрили рахунок у зустрічі – влучно пробив Віталій Трачук, однак підопічні Тараса Вайданича зуміли зрівняти рахунок у зустрічі ще в першій половині гри.

У середині другого тайму мукачівці знову зуміли реалізувати одну зі своїх атак й виходять уперед. Однак, «витязі» зуміли відновити рівновагу завдяки вмілій грі на другому поверсі Руслана Соскиди. Тож бойова нічия – 2:2 (юнаки – 4:0).

«Поляна» вдома не дала жодного шансу команді «Середнє», перегравши підопічних Михайла Стегури – 2:0 (3:3). Рахівські «Карпати» зуміли зламати опір непоступливих «Вільхівців», провівши в ворота гостей по голу в кожнім із таймів, вільхівчани відповіли голом престижу наприкінці зустрічі. Тож 2:1 перемога господарів (2:1).

Турнірне становище команд: «Севлюш» - 30 очок; «Поляна» - 23; «МФА», «Вільхівці» - 21; «Карпати» - 17; «Середнє» - 13; «Витязь» - 9; «Бужора» - 6.

Турнірне становище юнаків: МФА, «Севлюш» - 32; «Витязь» - 24; «Середнє» - 19; «Бужора» - 15; «Карпати» - 12; «Поляна» - 8; «Вільхівці» - 1.

У першій лізі східної зони знову відбулася зміна лідера. У Вишкові ФК «Тячів» не зміг здолати опір місцевого однойменного клубу, звівши цей поєдинок унічию – 0:0 (юнаки – 1:0). А от «Хуст» зумів скористатися осічкою тячівців і вдома каменя-на-камені не залишив від нижньоапшанської «Діброви», провівши в їх ворота шість сухих м’ячів (юнаки – 11:2). Рокосівський «Гірник» не зміг вдома втримати натиск «Вонігова» - на два м’ячі від суперника відповів лише одним влучним пострілом у кінці двобою – 1:2 (2:0). Ясінянська «Говерла» не дала жодного шансу гравцям «Копані», здолавши останніх із рахунком – 5:1 (5:0). «Іза» в рідних стінах впевнено святкувала вікторію над «Терновом» - 4:0 (0:0).

«Ялинка» (В.Бичків) – вихідна.

Турнірне становище команд: «Хуст» - 33; «Тячів» - 32; «Говерла» - 28; «Вишково» - 24; «Ялинка» - 23; «Іза» -22; «Копаня» - 21; «Вонігово» - 19; «Діброва» - 15; «Гірник» - 7; «Терново» - 6.

Турнірне становище юнацьких команд перша ліга (східна зона): «Хуст» - 41; «Ялинка» - 28; «Тячів» - 26;«Гірник» - 24; «Говерла» - 22; «Терново» - 18 «Вишково», «Копаня», «Іза» -16; «Діброва» - 13; «Вонігово» - 9.

У західній зоні лідери не мали жодних проблем, граючи на виїзді. Іванівський «Колос» на виїзді зумів переграти міцний колектив довжанську «Бужору» - 5:3 (юнаки – 1:1). А от ракошинський «Колос» також здолав на виїзді команду з Іршавщини – ФК «Сільце» - 3:1 (юнаки – 3:0). Цікаво, що лише в 16-му турі ФК «Боржавське» святкує перше перемогу в сезоні, несподівано перегравши вдома кінчешський «Сокіл» - 3:2. Певну роль у такому результаті зіграло й те, що гості грали у меншості ще з першого тайму через вилучення (юнаки – 1:0).

Інші матчі завершилися з такими результатами: ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – ФК «Заріччя» – 1:1 (3:0); ФК «Бобовище» – ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – 5:1 (1:3).

ФК «Н. Коропець» – вихідний.

Турнірне становище команд:«Колос» (Іванівці) –39; «Колос» (Ракошино) – 37; «Бобовище» - 30; «Н.Коропець» - 23; «Сокіл» - 21; «Невицький замок» - 19; «Боржава» - 17; «Заріччя» - 14; «Сільце» - 13; «Ф.Медвідя» - 11; «Боржавське» - 3.

Турнірне становище юнацьких команд перша ліга:«Ф.Медвідя» - 32; «Невицький замок» - 29; Н.Коропець» - 28; «Сільце» - 27; « «Сокіл»,«Бобовище» - 23; «Колос» (Іванівці) – 19; «Боржава» - 15; «Боржавське» - 11; «Заріччя» - 10;. «Колос» (Ракошино) – 7.