«Минай» здобуває першу перемогу на виїзді

ФК «Минай» сьогодні, 9 вересня у 8-му турі чемпіонату України першої ліги з футболу вперше здобуввиїзну перемогу.

І завоював її на полі дуже серйозного суперника – харківського «Металіста 1925», який ставить собі завдання виходу до Прем’єр-ліги. Гра була, наче гостросюжетний фільм – закарпатці постійно вели, а господарі двічі наздоганяли. Та все ж останнє слово було за минайцями – Роберт Гегедош забиває третій м’яч на передостанній хвилині основного часу гри.  Тож рахунок – 2:3 на користь «минайців». У складі закарпатців відзначилися Гавриленко, Нурієв та переможний гол на рахунку Гегедоша.

А в самому матчі було все: три пенальті, два вилучення у господарів і переможний гол на 89-ій хвилині.

Наступний матч «Минай» проведе вдома з лідером чемпіонату – волочиським «Агробізнесом» 14 вересня.