Між Ужгородом і Мукачевом лежить перекинуте авто – водія шукають вже понад тиждень (ФОТО)

Про це розповіли в Управлінні патрульної поліції Закарпаття.
Як раніше повідомлялось, 25 вересня на трасі Київ-Чоп біля села Дубрівка, що між Ужгородським та Мукачівським районом невідомий водій потрапив у ДТП. Автівка BMW вилетіла в кювет і перекинулась.
У патрульній поліції розповіли, що прибувши на місце вони не виявили водія. Тоді правоохоронці пояснили, що випишуть протокол за порушення правил дорожнього руху, коли знайдуть винуватця аварії.
Станом на сьогодні, 3 вересня його досі не знайшли, адже чоловік забрав з собою номерні знаки. Пошук чоловіка продовжується.
Mukachevo.net
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- У Мукачеві патрульні виявили 12-річну дівчинку у стані алкогольного сп’яніння на даху покинутої будівлі
- 217 баночок «Леквару Перемоги» зварили в Мукачеві і зібрали близько 100 000 грн для ЗСУ
- У Мукачеві водія BMW спіймали за кермом під наркотиками
- Відновлення після удару: керівники ОВА та Мукачева зустрілися з інвесторами та дирекцією атакованого заводу “Flex”
- Після ракетного обстрілу Мукачева на стаціонарному лікуванні зараз 7 осіб, ще 19 лікуються амбулаторно
- Унаслідок російського обстрілу у Мукачеві, крім заводу Flex, різні ушкодження зафіксовано ще на 6 підприємствах та 9 приватних будинках
- Окремі показники якості повітря в Мукачеві перевищують гранично допустимі норми
- Підприємство в Мукачеві, яке знищили російські терористи, було одним з найбільших роботодавців Закарпаття
- Кількість постраждалих у Мукачеві збільшилася - останні новини щодо нинішньої атаки росії
- 19 постраждалих унаслідок ракетного удару по Мукачеву - наймолодшій 22 роки, найстаршому – 63: уточнені дані від ОВА
- Прокуратура фіксує наслідки ворожого обстрілу у Мукачеві
- У Мукачеві є постраждалі внаслідок ворожої атаки
- Росіяни вдарили по підприємству у Мукачеві
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували ще один трансфер ухилянтів за кордон
- Дитина без нагляду та ймовірні наркотики у квартирі: у Мукачеві патрульні притягнули батька до відповідальності
- Не виконував рішення суду та їздив нетверезий: у Мукачеві патрульні зупинили порушника
- «Поговори зі мною» — у Мукачеві до 22 серпня можна подивитися фотовиставку про дітей, які зростали без родини
- Грабіж дівчини у Мукачеві: прокуратура повідомила про підозру неповнолітньому та його спільнику
- «Родина для кожної дитини»: у Мукачеві відбудеться пікнік на підтримку усиновлення та сімейного виховання дітей
- У Мукачеві завтра відкриється фотопроєкт “Поговори зі мною” про дітей, які частину життя зростали без родини
До цієї новини немає коментарів