«Карпати» поступаються «Дніпрянці» на виїзді

4 жовтня ужгородські «Карпати» в рамках чемпіонату України серед команд жіночої суперліги провели перший виїзний матч третього туру з херсонською «Дніпрянкою».

В ужгородок на початку не пішла гра – господарки зуміли нав’язати підопічним Юрія Чернова свою гру і вже наприкінці першого тайму мали гандикап у 4 м’ячі – 14:10. У другій половині поєдинку херсонська команда втримала свою перевагу і навіть попри більшу частину штрафного часу (8 хвилин проти 6-ти в нашої команди) збільшила свою перевагу до 6-ти м’ячів – 30:24. У «Дніпрянки» лідером команди стала Анна Дябло, яка зуміла закинути у ворота нашої команди аж 13 м’ячів. Кращим голеодором у лавах «Карпат» стала Яна Готра на рахунку якої 7 м’ячів. Тож у першому поєдинку зазнаємо поразки від одного із конкурентів. Завтра відбудеться другий матч 3-го туру «Дніпрянка» - «Карпати». Сподіваємося, що наші дівчата зможуть реваншуватися у цьому двобої за поразку в першій зустрічі.