«Минай» виборює нічию в матчі з «Рухом»

«Минай» виборює нічию в матчі  з «Рухом»
У запеклому західноукраїнському дербі «Минай» у рідних стінах зумів у непростому матчі вибороти нічию в двобої з винниківським «Рухом».

Господарі мали більше нагод для взяття воріт, однак бракувало заключного завершення. Натомість, гості постійно погрожували минайцям після виконання стандартів – кутових та штрафних ударів.

А от розв’язка матчу настала у заключні п’ять хвилин зустрічі. Спочатку на 87-й хвилині після виконання штрафного зуміли вразити ворота господарів, завдяки удару Юрія Копини. Та до честі господарів, ті не знітилися й грали до кінця і це принесло віддачу вже у компенсований арбітром  час. Півзахисник «Минаю» Жичиков навісив у штрафний майданчик м’яч відскочив до Роберта Гегедоша, а вже закарпатський нападник пробив точно в кут воріт – 1:1.

Саме з таким рахунком завершився цей поєдинок.

Тож «Минай» з 24-ма балами зберігає за собою 6- ту сходинку.

Наступний поєдинок «Минай» проведе також вдома – 19 жовтня з краматорським «Авангардом».