Чемпіонат Закарпаття з футболу: практично визначилися призери

У поєдинку мукачівської МФА – «Середнє» очікувалося, що матч вийде цікавим, адже зійшлися команди у складах яких виступають молоді футболісти, тож нудьгувати вболівальникам точно не довелося.

Уже на другій хвилині оборонець гостей Ігор Тихненко зумів вдало підключитися до атаки  під час стандарту і замкнув головою передачу. Однак, господарі не знітилися і вже за кілька хвилин могли покарати мукачівців. Той же Тихненко обрізався під час передачі мяч перехопив нападник господарів Микола Джанда вийшов віч-на-віч, переграв кіпера й пробив, та вже з лінії воріт м’яч виніс захисник МФА й не дав можливості середнянцям зрівняти рахунок. Та вже на 16-й хвилині Джанда таки зумів відновити рівновагу пробивши точно в кут метрів з 18-ти. Та за 10 хвилин нападник Фляшко Михайло повністю скористався з передачі Королевича й виводить МФА вперед. Ще до кінця першої половини гри Станкович і Трачук роблять рахунок – 4:1 на користь МФА це вже запахло розгромом.

Друга половина гри вже була менш інтенсивна – та обидві команди зуміли реалізувати свої нагоди. Спочатку після атаки МФА у власні ворота мяч відскочив від гравця середнянської команди Микити Гальчака.

Невдовзі господарі провели ще один м’яч – через гру рукою у власному карному майданчику  пенальті вдало реалізував М.Джанда. Та заключну крапку у матчі таки поставили мукачівці – Максим Гридзь зумів реалізувати свою нагоду. Тож впевнена перемога – 6:2.  (юнаки – 1:5).

Інші матчі 21-го туру завершилися з такими результатами: ФК «Витязь» (Концово) – ФК «Вільхівці» – 4:2 (4:0);  ФК «Севлюш» (Виноградів) – СК «Карпати» (Рахів) – 2:0 (8:0); ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Поляна» – 1:2 (1:1).

Турнірне становище: «Севлюш» - 46; «Поляна» - 37; «МФА» - 32; «Витязь», «Вільхівці» - 27; «Карпати» - 24», «Середнє» - 14; «Бужора» - 7.

В першій лізі західної зони практично вже достроково сформувалася трійка призерів, тож ці команди радше грають для власного задоволення. Та матч між новодавидківським «Ф.Медвідя» з  іванівським «Колосом» можна назвати винятком. Вийшло справжнє дебі двох команд із Мукачівщини. Господарі ще до завершення першого тайму повели в рахунку – 2:0, лише в другій половині «колосівці» таки зуміли відігратися. Обидві команди догравали матч у меншості (по 10 чоловік). Тож 2:2 (юнаки – 3:2).

Інші матчі в першій лізі завершилися з такими результатами: ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – ФК «Сільце» – 1:4 (0:2); ФК «Бобовище» – ФК «Боржавське» – 8:4 (2:1); ФК «Н. Коропець» – ФК «Боржава» (Довге) – 2:5 (3:2);  ФК «Заріччя» – ФК «Сокіл» (Кінчеш) – 2:4 (0:3).

ФК «Колос» (Ракошино) – вихідний.

Турнірне становище: «Колос» (Іванівці) – 52; «Колос» (Ракошино) – 44; «Бобовище» - 38; «Нижній Коропець» - 31; «Сокіл» - 25; «Невицький замок» - 22; «Заріччя», «Сільце», «Ф. Медвідя» - 19;  «Боржавське» - 3.

У східній зоні ФК «Тячів» достроково оформив собі чемпіонський титул, перегравши на виїзді «Копаню» - 4:1 (0:5).

Решта поєдинків з такими результатами: ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Гірник» (Рокосово) – +:- (0:1); ФК «Іза» – ФК «Вишково» – 1:0 (0:2); ФК «Копаня» – СК «Тячів» – 1:4 (0:5);

ФК «Діброва» (Н.Апша) – ФК «Вонігово» – 3:3 (2:1); ФК «Терново» – ФК «Ялинка» (В.Бичків) – 13.10.2019 (неділя)

ФК «Хуст» – вихідний

Турнірне становище: «Тячів» - 44 очки; «Хуст», «Говерла» - 38; «Іза» - 31; «Копаня» - 28; «Вишково», «Ялинка» - 27; «Діброва» - 25; «Вонігово» - 24; «Терново» -12; «Гірник» - 7.