Гандбол: чоловічі «Карпати» розпочинають сезон з перемоги

11-12 жовтня в Ужгороді двома матчами першого туру з «Динамо-Полтава» розпочали свій виступ у чемпіонаті вищої ліги України й чоловіча гандбольна команда «Карпати».

Підопічні Віталія Уманця в обох матчах здолали полтавчан – 30:23 та 30:28. Цікава деталь, що в обидвох поєдинках після першого періоду ужгородці поступалися полтавським «динамівцям» - 12:17 та 12:15. А от у другому періоді тиск нашої команди був настільки потужним, що й впливало на кінцевий результат зустрічі.  Відмінно відпрацювали в цих матчах лідери нашої команди Олександр Місяйло, Білоголовка Андрій та Ярослав Котюк.

Тож у чемпіонаті «Карпати» ділять першу сходинку з 4- ма балами в активі з запорізьким «Мотор-2».

Наступний поєдинок ужгородці зіграють саме  в Запоріжжі проти «Мотор-2» 25-26 жовтня.

Наступного дня, 13 жовтня «Карпати» вже виступали в чемпіонаті Словаччини, де зіграли проти матч проти Кошиць. Можливо, інтенсивність матчів вплинула на фізичну готовність гравців, та й господарі перемогли наших гандболістів не без допомоги арбітрів, так, зауважив тренер Юрій Бухлак. Тож зазнаємо невдачі в Словаччині – 31:33.