Цікаво знати: як правильно користуватися скрабом для тіла

Для тіла потрібен окремий продукт
Скраб, призначений для тіла, не можна наносити на обличчя, і навпаки. Річ у тому, що скраби відрізняються один від одного складом і розміром абразивних частинок. Ті, що для тіла, — крупніші, жорсткіші і грубіші. Якщо нанести скраб на обличчя, замість гладкої і здорової шкіри можна лише отримати мікротріщини. Шкіра обличчя стане ще більш вразливою, схильною до забруднень і негативних впливів ззовні.
Скраб для обличчя, нанесений на тіло, призведе до зворотного результату — тобто його відсутності. Частки скрабу у складі для обличчя відносно м'які, дрібні, м'які, тому грубу шкіру тіла вони не зможуть очистити належним чином.
Крім того, існує ще й окремий засіб для губ. Оскільки шкіра губ ще ніжніша, ніж на обличчі, то краще користуватися спеціалізованими скрабами саме для цієї зони.
Краще після душу
Застосовувати скраб на суху шкіру забороняють всі косметологи. Це прямий шлях до її травмування (особливо на обличчі) і марна витрата засобу, тому що частинки скрабу усунуть лише верхні забруднення, які осідають на шкірі протягом дня.
Щоб скраб забезпечував більш інтенсивне очищення, шкіру попередньо треба розпарити. Під впливом теплої води пори розкриваються, косметика і жирний секрет змиваються, тому частинки скрабу діють безпосередньо на ті забруднення, які вода з миючим засобом видалити не можуть.
Шкіра після душу або гарячої ванни стає більш м'якою з застосуванням скрабу глибше очищається і менше травмується.
Делікатна губка
Наносити скраб пальчиками можна, але краще не варто. Щоб досягти глибинних шарів шкіри, доведеться робити досить інтенсивні рухи, які призводять до утворення ранок і пошкоджень. Можна навіть помітити, що шкіра після очищення виглядає роздратованою, червоніє.
Найбільш комфортне і безпечне використання можливе із застосуванням спеціальної губки або масажної рукавички. Пристосування для нанесення скрабу роблять з віскози або поліестеру. Вони посилюють масажний ефект і допомагають більш якісно очистити шкіру, не травмуючи її.
При нанесенні скрабу губкою не потрібно докладати особливих зусиль. Необхідно акуратно, максимально делікатно розподілити засіб по всій шкірі обличчя і декольте, і очищення буде здійснене дбайливо і якісно.
Не можна використовувати звичайні поролонові губки, а також ті, які застосовуються для нанесення інших засобів. Для скрабу потрібно окреме пристосування, яке після кожного застосування необхідно ретельно промивати і просушувати.
Після зволоження
Навіть якщо скраб підібраний з урахуванням типу шкіри, наноситься максимально акуратно і з частотою (1-2 рази в тиждень), процедура повинна завжди закінчуватися нанесенням зволожуючих засобів.
Скрабування — нехай і щадне, але все ж пілінг. Після нього шкіра залишається без захисного шару, вона максимально гола, позбавлена вологи і вразлива. Щоб привести її в порядок, необхідно нанести хороший жирний зволожуючий крем або сироватку, щоб вона отримала потрібну вологу і корисні речовини. Крім того, нанесення зволожуючого засобу сприяє заспокоєнню шкіри, зняттю почервоніння і її свіжості.
До теми
- Керівник ТОВ "Закарпаттяенергозбут" Юрій Федько – про нові стандарти електричної напруги
- Кохання минуло — залишилися чеки: хто оплачуватиме витрати за скасоване весілля
- Настільні ігри про любов: чому їх повинна мати кожна пара
- Подача коктейлів: що врахувати при виборі посуду для ресторану
- Право на одноразову грошову допомогу дітей військовослужбовця, зачатих за його життя та народжених після смерті
- В Ужгороді запрацювали термінали для видачі транспортних карток
- Важливо знати: в ЄС запровадили єдині правила для ручної поклажі під час авіаперельотів
- Грант для ветеранів та другого з подружжя: як отримати?
- Як «Опілля» збудувало конкуренцію: історія трансформації регіонального заводу
- До уваги водіїв! Запроваджені сезонні обмеження руху
- В Ужгороді безкоштовно вакцинуватимуть домашніх котів і собак від сказу
- Як вибрати електромеханічний врізний замок: 5 головних параметрів безпеки
- Харчові звички — як вони впливають на травлення
- До 1,6 мільйона гривень на ветеранський бізнес — стартує грантова програма «Варто РОБИти СВОЄ 2.0»
- Посилки з-за кордону: коли доведеться платити податок
- Замінити техпаспорт відтепер можна у Дії
- Вступна кампанія 2025: що потрібно знати
- Оновлено контакти позаштатних гарячих ліній в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки Закарпатської області
- Чи потрібен дозвіл батька, якщо дитина їде за кордон з мамою по біометрії?
- Закарпатців та гостей краю попереджають про надзвичайну та високу пожежну небезпеку сьогодні
До цієї новини немає коментарів