Вже вкотре Ужгород – столиця найбільш видовищного та витонченого виду спорту

Понад 920 учасниць зі всієї країни змагатимуться за титул найкращих у спорткомплексі «Юність» з 22 до 25 жовтня.
З вітаннями від імені голови Закарпатської державної адміністрації Ігоря Бондаренка під час урочистого відкриття чемпіонату виступила Ольга Травіна. «Для нашого краю прийом та проведення заходів такого масштабу дуже важливий. Адже вони популяризують рідне Закарпаття та, зокрема, Ужгород на спортивній мапі країни», – зауважила заступник голови Закарпатської ОДА. Подякувала тренерам за виховання юних спортсменів і побажала учасникам змагань успіхів.
В урочистостях також взяли участь заступник голови ОДА Олексій Гетманенко та начальник управління молоді та спорту обласної адміністрації Віталій Ерфан.
Захід відбувається за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України, Федерації гімнастики України, Закарпатської федерації гімнастики, Закарпатської ОДА, Ужгородської міської ради, Закарпатського відділення Національного олімпійського комітету України.
Прес-служба ОДА
Більше фото дивіться ТУТ
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі




До теми
- В Ужгороді відбудеться благодійний Krayna Uzhhorod Marathon 2026: біг заради підтримки ветеранів
- Від лісових схилів до міських лабіринтів: як пройшов «Uzhhorod Open 2026»
- В Ужгороді відбувся Всеукраїнський дитячий турнір пам’яті Михайла Михалини
- Khust Half Marathon відкрив сезон благодійних забігів: естафету перебирає Ужгород
- Кубок Ліги 2026 розіграли в Ужгороді!
- Студентська молодь Закарпаття стартує в лігах «Пліч-о-пліч»
- Бронза Кубка світу з кікбоксингу WAKO — в Ужгороді!
- Ужгород зібрав понад 2200 спортсменів на чемпіонаті України з черліденгу
- «Ігри воїнів Карпат» уже вдруге цьогоріч відбулися в Ужгороді
- В Ужгороді – Закарпатський етап Всеукраїнських змагань з фехтування на шпагах серед дітей U-15 «ГОРЕЦЬ-2026»
- Чемпіонат України зі спортивної ходьби відбувся в Ужгороді
- Свято танцю та харизми: триває закритий чемпіонат Закарпатської області з танцювального спорту-2026
- В Ужгороді відбулася першість Західного об’єднання Нацгвардії України із самбо
- Відбувся рейтинговий турнір із паделу UZHHOROD 500
- В Ужгороді відбулися змагання з гирьового спорту серед силових структур
- Відкритий чемпіонат Ужгорода з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів відбувся в СК «Іппон»
- Чемпіонат міста з класичних шахів триває в Ужгороді
- В Ужгороді відбувся IV відкритий зимовий чемпіонат з жиму лежачи
- Відкритий чемпіонат міста з плавання відбувся напередодні в Ужгороді
- В Ужгороді відбувся особистий Кубок Закарпатської області з важкої атлетики серед чоловіків та жінок

До цієї новини немає коментарів