Хустські правоохоронці затримали підозрюваного у вбивстві чоловіка

За вказаною адресою виїхали працівники слідчо-оперативної групи та працівники групи реагування патрульної поліції. На місці події правоохоронці затримали 32-річного місцевого мешканця. У квартирі, де проживає хустянин, поліція виявила тіло чоловіка зі слідами насильницької смерті. Загиблим виявився 59-річний мешканець району, який винаймав житло.
У ході слідчих дій поліцейські встановили попередні обставини вбивства. Під час спільного розпиття спиртних напоїв між чоловіками виникла сварка, в ході якої господар помешкання наніс смертельний удар ножем в шию квартиранту.Поліцейські затримали хустянина в порядку ст.208 Кримінально-процесуального кодексу України. Знаряддя злочину - ніж, вилучено.
Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років. Наразі вирішується питання про обрання зловмиснику запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- У Мукачеві поліція затримала зловмисника, який торгував наркотиками та постачав до різних регіонів України
- На Мукачівщині підбиття підсумки Міжнародного скульптурного симпозіуму
- Підряднику та трьом його спільникам повідомлено підозру у заволодінні понад 5,5 млн бюджетних коштів на Мукачівщині
- Поліцейські Мукачівщини затримали раніше судимого чоловіка, який завдав ножового поранення своєму сину
- Мукачівські поліцейські затримали зловмисника, який вистрілив у свого сусіда
- Смертельна ДТП на Мукачівщині: загинув водій-іноземець
- У пожежі на Мукачівщині постраждала жінка
- Пожежа на Мукачівщині: згорів причіп із деревним вугіллям
- На Мукачівщині внаслідок вибуху гранати загинуло двоє людей: поліція проводить розслідування
- На Мукачівщині незаконно видобували будівельний камінь - екоінспекція
- Трагедія на Мукачівщині – у пожежі загинули двоє людей
- Зниклу 5 днів тому 66-річну ужгородку знайшли живою, зараз нею опікуються медики - деталі від медиків та правоохоронців
- Незаконне вилучення особливо цінних земель станції НААН – на Закарпатті підозрюють ексочільницю підрозділу держпідприємства
- Понад чотири доби на Ужгородщині розшукують 66-річну жінку
- В Ужгороді патрульні притягнули до відповідальності жінку: була дуже п'яна та не дивилася за 2-річним сином
- Вбивство на Мукачівщині: поліція затримала зловмисника
- На Мукачівщині поліція затримала рецидивіста, який викрав мотоцикл у односельця
- Рейсовий автобус потрапив у ДТП на Мукачівщині: 9 людей ушпиталили
- Патрульні розшукали у Мукачеві жінку, яка зникла
- Вибухотехніки поліції Закарпаття знешкодили залишки ворожої ракети з боєкомплектом на Мукачівщині
До цієї новини немає коментарів