ФК «Ужгород» зазнає вдома чергового фіаско

Схоже в ФК «Ужгород» справи й зовсім кепські. Цього разу у рідних стінах містяни у чемпіонаті України другої ліги з футболу крупно поступилися одному з лідерів – тернопільській «Ниві».

Уже на 11-й хвилині господарі пропустили гол у власні ворота. Проте, на 32-й хвилині отримали чудову нагоду, щоб відігратися – заробили пенальті. Та схоже Фортуна в цій грі сховалася від закарпатців десь далеко, бо Сергій Машталір не зміг реалізувати чудову нагоду.

А от гості доволі ефективно провели заключну десятихвилинку двобою, упродовж якої ще тричі реалізовували свої нагоди. Тож прикра поразка – 0:4. Що ж тренерському штабу слід замислитися, а що робити далі, адже це вже шоста поразка поспіль. Бо якщо так і далі справи підуть до цілком ймовірно, що опустимося на дно турнірної таблиці.

Вже нині з 19-ма очками «Ужгород» опустився на 9-ту сходинку серед 11-ти команд, і лише три залікові бали відділяють закарпатців від останнього місця.

Наступний поєдинок 22-го туру  ужгородці зіграють 24 листопада з ФК «Діназ» (Вишгород).