Закарпатські митники вилучили в українця та іноземця канабіс

Співвітчизник в’їжджав в Україну на автомобілі «BMW», а громадянин Німеччини виїжджав з України на «Skoda Octavia».
Під час митного огляду транспортного засобу та речей громадянина України, працівники митниці виявили пластмасову банку з під ліків, в якій знаходилось 20, 37 г речовини рослинного походження, зеленого кольору із специфічним запахом.
В результаті огляду транспортного засобу іноземця, в задньому бампері, митники виявили пакети чорного кольору, вагою 2, 7 кг, які містили речовину схожу за якостями на канабіс.
В ході здійсненого експрес аналізу встановлено, що в обох випадках незаконно переміщувався наркотичний засіб – канабіс.
За обома фактами митницею на адресу УСБУ в Закарпатській області направлено повідомлення про протиправні діяння, що, можливо, містять ознаки злочинів за ознаками ст. 305 Кримінального кодексу України.

Закарпатська митниця ДФС
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- На Закарпатті триває ремонт опори газопроводу, яку підмило через паводок
- Ще один Центр життєстійкості офіційно відкрили на Закарпатті
- На Берегівщині запрацював Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг»
- До уваги закарпатців! Графік погодинних включень/відключень електроенергії на 27 січня
- У Пилипецькій громаді відкрили ЦНАП
- У Кам’янській територіальній громаді сьогодні відкрили оновлений сервісний центр МВС
- В Ужгороді відкрили 80-ту мініскульптуру
- ДТП з мікроавтобусом із дітьми між Перечином та Зарічовим: є постраждалі
- Собака викрила схованку: на кордоні з Угорщиною митники знайшли понад 1600 пачок сигарет
- На Закарпатті військові НАТО і Сил оборони України піднялись на Говерлу й відкрили мурал Армії громад України
- У Перечині відкрили відремонтований корпус початкової школи Ліцею ім. Героїв 68-го батальйону
- Три родини Героїв отримали ключі від власних осель в Ужгороді
- Під прикриттям гуманітарки: як закарпатські митники викривають незаконні схеми
- У Сваляві вперше відбувся дієцезіальний Фестиваль колядок
- На канікули до Угорщини: 205 дітей військовослужбовців, загиблих воїнів вирушили на оздоровлення
- За 2025 рік закарпатські митники запровадили 947 справ про порушення митних правил на суму 261 млн грн
- Від початку року Закарпаття вже стало новим домом для понад 20 сімей, які через війну були вимушені залишити рідні оселі
- Закарпатський обласний краєзнавчий музей запрошує на тематичні заходи, присвячені знаковим подіям в історії краю та України
- Закарпаття втратило через пожежу пам'ятку архітектури XVIII століття
- Поблизу Мукачева чоловік потрапив під поїзд

До цієї новини немає коментарів