Ужгородці жартують про перший сніг (ПІДБІРКА ЖАРТІВ)

Ні для кого з місцевих жителів не секрет, що сніг для Ужгорода - справжня дивина. А тому його приходу та ще й "за графіком" містяни тішаться, наче діти. Ми в Uzhgorod.net.ua зібрали найкращі та найпопулярніші жарти про перший сніг, які публікують закарпатці у соцмережах.
Звісно, ужгородці активно почали публікувати фотографії засніжених вулиць та писати про погоду. Чимало людей висловили подив, що в Ужгороді випав сніг.
Але й тем для жартів чимало. Не пиши про сніг - у людей є вікно.
А ви з якої категорії містян: ті, хто публікує фото чи ті, хто жартує?
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі








До теми
- Дитячі голоси вітають ужгородців у міському транспорті
- Сьогодні – Водохреще, або Богоявлення Господнє: все, що потрібно знати про свято
- Ужгородський скансен у 2025 році: понад 110 000 відвідувачів, 800 екскурсій, 50+ виставок і 60 подій
- Пішов до ЗСУ ще до повномасштабного вторгнення: медик з Ужгородщини четвертий рік рятує життя на фронті
- Новорічне порося. Як Ужгород святкував Новий рік 100 і більше років тому?
- Першими новонародженими 1 січня 2026 року в Ужгороді стала двійня дівчаток
- Богдан Андріїв: "Із Новим роком! Хай 2026-ий принесе Україні Перемогу, мир і довгоочікуване повернення всіх, хто зараз далеко – на фронті чи вимушено за кордоном"
- Регіон двох календарів: як закарпатці шукають компроміси між звичками, традиціями, церквою й новим календарем
- Богдан Андріїв: «Щиро вітаю із Різдвом! Нехай у кожній оселі панують злагода, тепло і віра в Перемогу»
- Військових в Ужгородській міській лікарні волонтери пригостили кутею
- Втрачений Ужгород: як у місті католики Різдво відзначали
- Закарпатців закликають стати донорами крові напередодні різдвяно-новорічних свят
- НПП «Синевир» став місцем проведення ретриту психологічної підтримки для родин Захисників України
- Інструктор «Устім» - про навчання майбутніх операторів ССО
- Візьміть участь у майстер-класі зі створення новорічних композицій - підтримайте діток, котрі залишились без батьків
- «Іграшка для воїна»: майстер-клас в Ужгородському замку
- "Я не міг загинути, коли мене чекала така дівчина": історія чопського прикордонника Євгенія
- В Ужгородському перинатальному центрі у листопаді з’явилися на світ 162 малюки
- Ужгородець Назар Тафій волонтерить на потреби війська та пише наукову роботу про збірку Андрія Любки
- На Закарпатті створили дорожні карти допомоги постраждалим від гендерно зумовленого насильства

До цієї новини немає коментарів