Цьогорічний Парад Миколайчиків в Ужгороді став рекордним за кількістю учасників

До участі в Параді віднедавна долучається не лише Ужгород, а й Мукачево та Перечин. Цьогоріч участь у заході взяли сотні учнів та 183 студенти з різних факультетів УжНУ та МДУ – така кількість учасників є рекордною. До речі, до святкової ходи вже долучаються діти тих, хто понад 20 років тому сам був у ролі Миколайчика.
Упродовж дня чудотворці прогулювалися вулицями міст, співали «Ой хто-хто Миколая любить», в Ужгороді з подарунками відвідали дитячу лікарню, а на додачу ще й відкрили мініскульптурку (про це читайте у нашій наступній публікації).
Масштабний парад Миколайчиків в Ужгороді відбувся на центральній площі міста – Театральній: тут для відвідувачів підготували святкову програму з піснями, віршами, танцями. А головне – дітлахів привітав зі святом сам Чудотворець, разом із яким і запалили вогні головної ялинки Ужгорода.
Ксенія Шокіна
Медіацентр УжНУ
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Орден Святого Пантелеймона: в Ужгороді відзначили кращих медиків
- Пам’ятну дошку на честь полеглого Героя Романа Гапака встановлять в Ужгороді
- Ужгородський скансен запрошує на День вишиванки
- Підтверджено випадок сказу в Ужгороді: оголошено карантин на кількох вулицях
- Поліція Ужгорода оперативно розкрила крадіжку з магазину техніки на понад пів мільйона гривень: причетного до злочину затримано
- В Ужгороді у другу річницю загибелі вшанували пам'ять полеглого захисника Віктора Синька
- На Закарпатті триває фінальний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2025» у номінації «Хімія»
- Патрульні оперативно розшукали в Ужгороді винуватця ДТП, який залишив місце події
- Першу в Ужгороді школу художньої різьби по дереву для дітей відкрив художник-різьбяр Віталій Кінч
- Закарпатські патрульні цьогоріч оштрафували 116 водіїв, які користувалися мобільним за кермом
- Ужгородський марафон Krayna об’єднав понад тисячу учасників задля підтримки поранених військових
- В Ужгороді пройшов семінар-тренінг з антикорупційної взаємодії – участь взяли представники Нацполіції, НАЗК та міжнародні партнери
- В Ужгороді відбувся міський етап гри «Сокіл» («Джура»)
- В Ужгороді відбувся концерт з нагоди Дня Європи
- Квіти і символічні подарунки – в Ужгороді напередодні Дня матері вшанували матерів та дружин наших полеглих Героїв
- «Рука до руки за нашу Європу»: Ужгород – серед учасників міжнародної ініціативи на підтримку України
- На щиті: в Ужгороді сьогодні попрощалися із 50-річним солдатом Віктором Зацариніним
- У квітні патрульні Закарпаття задокументували 77 фактів нетверезого керування авто
- Завтра та післязавтра в Ужгороді буде перекрито рух у центрі міста
- Збиратимуть гроші на лікування Володимира Співака: сьогодні в Ужгороді відбудеться благодійний концерт під відкритим небом
До цієї новини немає коментарів