Стало відомо, хто переміг у шаховому турнірі "Різдвяне Мукачево 2020"

XIII Всеукраїнський дитячий шаховий турнір у місті над Латорицею зібрав 120 юних учасників.

Змагались: один майстер спорту, чотирнадцять кандидатів в майстри і сорок першорозрядників. Найменшому учаснику Максиму Криштафор всього п’ять з половиною років, він приїхав з Одеси. Так, серед 120 гравців, найкращим виявився, львівянин, майстер спорту Андрій Придун, який з результатом 8 очків з 9-ти посів перше місце.

Друге місце із 7 очками виборов мукачівець, кандидат в майстри спорту Вадим Петровський. І "бронза" у ще одного львівянина Тимура Келеберди який набрав також 7 очків з 9-ти. Четверте місце у Кучера Костянтина з Волинської області і п'яте здобув Віталій Гришко з Чернігівщини. Переможців нагородили медалями та кубками, а також цінними призами.