Товариський камбек «Миная» в Дебрецені

Нарешті, після двох поразок у товариських матчах від угорських «Казінцбарцики» та «Варди» закарпатський «Минай» у третьому здобуває переконливу перемогу над «Дебреценом». Минайці забили відразу 5 голів у ворота нинішнього учасника Ліги Європи, причому програвали по ходу поєдинку 0:2.

Господарі першими зуміли реалізувати свої нагоди – спочатку на 7-ій хвилині гравець «Дебрецена» забив головою після подачі штрафного, а далі на початку другого тайму знову вдало реалізовують позиційноу атаку. Наставник «Минаю» Василь Кобін провів вчасні заміни і це дало результат – вже через 5 хвилин молодий Капустей зумів скоротити відставання. Далі прохід Кічі завершився передачею в воротарський майданчик «Дебрецена», де від оборонця господарів мяч залетів у сітку воріт. А невдовзі вже майстер стандартів Артур Карноза зняв павутину з воріт господарів після виконання штрафного удару – 3:2.

Закарпатці відчули смак перемоги і заграли ще більш активніше – невдовзі Василь Беца зумів замкнути передачу того ж Кічі – 4:2. А крапку в матчі поставив Роберт Гегедош, який реалізував пенальті, яку ж сам і заробив. Тож 5:2 доволі впевнено перемога. Наступний товариський матч пройде у Львові зі старими знайомими із ФК «Львів» 23 січня. А поки у команди продовжиться посилений тренувальний збір. Який «минайці» продовжать із хорошим настроєм.