Постраждалі від домашнього насильства можуть отримати безкоштовну допомогу в Ужгороді

Отримати безкоштовну інформаційну, юридичну та психологічну допомогу можна за адресою: Ужгород, пл. Шандора Петефі, 24 б, каб. 28-29 із понеділка по четвер із 8.30 до17.30 (обідня перерва 12.30 – 13.00), у п’ятницю із 8.30 до 13.30 (без перерви на обід). Або ж зателефонувати за номерами телефонів: 61-64-72, 099-213-80-97, 063-352-51-00, електронна пошта – [email protected].
Домашнє насильство – дії або бездіяльність фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь, – роз’яснюють у Центрі.
Пресслужба Ужгородської міської ради
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Експозицію Ужгородського скансену невдовзі поповнить унікальний об'єкт – дерев'яна синагога з с.Великі Ком'яти Берегівського району
- Завтра, 19 вересня, в Ужгороді прощатимуться із захисником Павлом Білецьким
- З нагоди Дня рятівника закарпатських рятувальників відзначили і грамотами Ужгородської міської ради
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- Проєкт “соціальне таксі” працює вже і на Мукачівщині
- Трагедія в Ужгороді: 17-річний юнак загинув, випавши з 7 поверху багатоповерхівки
- Богдан Андріїв підписав угоду про співпрацю Ужгорода із угорським Обуда-Бекашмедьєром
- До Дня міста в Ужгороді відкрили вже 78-му мініскульптуру
- Традиційна святкова літургія до Дня Ужгорода відбулася в найдавнішому храмі Закарпаття – Горянській ротонді
- 700-річна пам'ятка: оновлено бренд Ужгородського замку
- Лауреатів в галузі літератури і краєзнавства імені Петра Скунця нагородили в Ужгороді
- В Ужгороді офіційно відкрили оновлений спортивний зал у Центрі олімпійської підготовки (СК «ЮНІСТЬ»)
- Ужгороду - 1132 роки: на загальноміському Віче вшанували полеглих Героїв
- Богдан Андріїв привітав ужгородців із Днем міста
- Ужгородців запрошують у Резиденцію єпископів на свято Воздвиження
- Поліцейські організували екскурсію до Ужгородського замку для ветеранів війни
- Із Ужгорода сьогодні поїхав перший потяг до Будапешта та Відня
- До Дня народження Ужгорода цієї неділі, 14 вересня, традиційна Божественна Літургія у Горянській ротонді
- В приміщенні одного з поштових відділень в Ужгороді відвідувач здійснив постріл – поліція затримала підозрюваного
- Ужгород пам’ятає: портрети полеглих Захисників тепер біля «Хреста хоробрості»
До цієї новини немає коментарів