Юна фехтувальниця краю стала переможницею міжнародного турніру в командних змаганнях

У столиці Естоніі в м. Талін відбувся Європейський турнір з фехтування на шпагах серед юнаків та дівчат до 14 років , де команда України у складі ужгородки Ксенії Куштан та двох юних львів’янок Єлизавети Корнійчук та Катерини Дзюбан здобула золоті медалі.

У півфіналі українкивпевнено перемогли команду Естоніі  ( 45:20 ), а у фіналі здолали латвійських фехтувальниць (45:28). Тож вітаємо команду та нашу спортсменку з вагомим здобутком. Як зазначив голова обласної федерації фехтування Михайло Пантьо наразі наші спортсмени готуються до європейського кубку серед кадетів, який пройде в польському Кракові, далі ж в кінці лютого в хорватському м.Пореч відбудеться чемпіонат Європи серед кадетів (23-26 лютого), а на Закарпатті на початку березня стартує етап Дитячої ліги з фехтування.