У закарпатському дербі поступається ФК «Ужгород»

28 січня на ужгородському стадіоні «Авангард» (поле зі штучним трав’яним покриттям) відбувся товариський матч двох професійних закарпатських команд: ФК «Ужгород» – ФК «Минай».

Хоч «Минай» виступає в лізі вищій за класом перший гол провели саме ужгородці, які чи не в першій атаці змусили помилитися оборонця минайської команди. Пенальті вдало реалізував Віктор Ряшко.

Хоч «Минай» і пробував одразу ж відновити статус-кво, проте вдалося їм це зробити лише наприкінці першого тайму – 1:1, завдяки вдалій грі на підборі нападника «Миная» Олега Маїка.

В другому таймі відчутну перевагу мав минайський колектив. В середині тайму досвідчений Владислав Микуляк сповна скористався передачею партнера Петра Стасюка й виводить свою команду уперед, а наприкінці поєдинку Олексій Шпак, замкнувши головою передачу Вадима Страшкевича, ставить остаточну переможну крапку для «Миная» – 3:1.

«Ужгород» вже 30 січня зіграє наступний товариський матч зі словацьким «Кошіце», а «Минай» вже наступного тижня також проведе черговий спаринг.