Лісівники запевняють, що за 5 років відновили в Закарпатті понад 15 тисяч гектарів лісу

Про це розповів очільник лісової галузі Валерій Мурга.
Валерій Іванович зазначив:
«Лісовідновлення – одне з найважливіших напрямків роботи лісогосподарників області. На багато років вперед перед лісівниками стоїть завдання щодо поліпшення якості, породного складу і підвищення продуктивності лісів».
Валерій Іванович повідомив, що на Закарпатті в цілому лісовідновлювальні роботи за останні 5 років проведені на площі понад 15 тисяч гектарів. А заготівля при цьому зменшується з кожним роком.
Проведено лісовідновлення на площі:
2015 р. – 3378,1 га;
2015 р – 3632,7 га;
2017р. – 3285,8 га;
2018р. – 2790,9 га.
2019. – 2244 га.
ЗОУЛМГ
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- На Закарпатті викрили чоловіка, який намагався перетнути кордон за документами з ознаками підробки
- На Закарпатті затримали зловмисника, який допомагав військовозобов’язаним ухилятися від мобілізації
- На Закарпатті викрили прикордонника, який сприяв здійсненню протиправної діяльності на кордоні
- Хуст прийняв завершальний забіг Transcarpathian Grand Run — марафон і благодійність
- Охочі обійти митне законодавство потрапляють на гачок закарпатських митників
- Трагедія на Іршавщині: під час пожежі загинув 62-річний чоловік
- Понад 1100 водіїв з початку року знехтували ременем безпеки — закарпатські патрульні нагадують про відповідальність
- Взято під варту двох юнаків, які підозрюються у подвійному вбивстві на Закарпатті
- Понад сотня ветеранів із закарпатської глибинки узяли участь в проєкті «Повертаю себе собі»
- В Ужгороді визначили переможців конкурсу «Листівка миру»
- Дітям про безпеку: закарпатські поліцейські розповіли, як не стати жертвою торгівлі людьми
- За матеріалами БЕБ на Закарпатті судитимуть керівника підприємства за контрабанду лісоматеріалів
- На Закарпатті повідомлено про підозру двом юнакам у подвійному вбивстві пенсіонерів
- У музеї ім.Й.Бокшая протягом двох тижнів можна побачити творчий доробок відомого живописця Петра Фелдеші
- В Ужгороді вчетверте відбувся культурно-мистецький захід «Жива спадщина»
- Реалізація державної стратегії розвитку розподіленої генерації: Закарпаття приймає виїзне засідання парламентського Комітету з енергетики
- Поліція Виноградова відкрила кримінальне провадження за фактом жорсткого поводження з твариною у селі Фанчиково
- «Книга-фест 2025»: Ужгород готується прийняти наймасштабнішу літературну подію року
- Вчинила підпал через неприязні стосунки з потерпілим: поліцейські Іршави затримали підозрювану у злочині
- На Закарпатті прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, який намагався контрабандою вивезти лісоматеріали
До цієї новини немає коментарів