Ужгородська дзюдоїстка – срібна призерка чемпіонату України

Чудовий результат продемонструвала юна ужгородська дзюдоїстка Юлія Штефаняк на чемпіонаті України серед кадетів. Вихованка ДЮСШ№1 (тренер Віктор Камінський) у ваговій категорії до 48 кілограм серед дівчат Юлія перемогла у чотирьох сутичках і вийшла до фіналу.

А от уже в фінальному двобої закарпатка поступилася старшій на лва роки суперниці з Запоріжжя Мар’яні Гавриляк й стала володаркою срібної нагороди.

Серед хлопців у складі закарпатської команди найкращий результат – дев’яте місце продемонстрував 17-літній Олександр Чолос у ваговій категорії до 73 кілограм.

Як зауважив наставник дзюдоїстки Віктор Камінський наразі наша спортсменка потрапила до складу кадетської збірної України й нині готуватиметься до чемпіонатів та кубків Європи.