Яскравий фінал Чемпіонату області з хокею (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Вже у першій зустрічі барси голосно заявили про свої права на бронзові нагороди турніру – безкомпромісні 9:2 у суботньому матчі та 7:2 у недільному вивели підопічних Томаша Митулі на 3 сходинку турніру. Варто відзначити й самовіданну гру ужгородського «Спартака», який, в міру своїх сил, боровся до останньої хвилини та подарував уболівальників яскраву гру та бурхливі емоції.
Та все ж головна інтрига фінальної стадії залишилася за протистояннями Ужгородські вовки – Синевир. Підопічні Сергія Ковача міцно закріпилися на першій сходинці турнірної таблиці, а «синевирцям» довелося доводити своє право на чемпіонський поєдинок.
У суботній зустрічі в основному часі переможець не виявився – у напруженій боротьбі суперники розійшлися з бойовими 4:4. Тож було вирішено зіграти додатковий екстра-тайм до забитої шайби. На 3 хвилині вдалий випад синевирського нападника Василя Йордана приніс дубль у свій особистий залік і у підсумку перемогу своїй команді у першій зустрічі.
Після поразки Ужгородських вовків інтрига навколо чемпіонського поєдинку зросла ще більше. Чи вдасться 5-ти разовим чемпіонам області переламати хід протистояння і все ж вирвати перемогу у Синевира? З таким питанням та в очікуванні яскравої гри на льодовій арені зібралося чимало поціновувачів хокею.
Усі 3 періоди на майданчику тривала важка напружена гра. У першому - вдалий постріл Василя Йордана вивів команду вперед, а у другому нападнику вовків Олександру Князеву вдалося зрівняв рахунок. Втім вирішальний третій період синевирці також залишили за собою. На першій хвилині у ворота поцілив Андрій Ірчак, в Василь Йордан знову відзначився дублем у кінці зустрічі.
Відтак за підсумками поєдинків у Чемпіонаті Закарпаття з хокею сезону 2019/2020 стали:
1 місце – ХК «Синевир»
2 місце – ХК «Ужгородські вовки»
3 місце – ХК «Шахтарські барси»
4 місце – ХК «Спартак».
Привітали переможців та учасників змагань Президент федерації хокею Закарпаття Василь Ябрик та Ужгородський міський голова Богдан Андріїв. Окремо суддівська колегія визначила й кращих гравців турніру: кращим бомбардиром з результатом у 13 забитих шайб став Олександр Князев (Ужгородські вовки), кращим захисником – Олександр Прокопець (Шахтарські барси), кращим нападником – Кравз Крістіан (Спартак), а кращим воротарем обраний Федір Шандор (Ужгородські вовки).
Також відзнаки отримали й судді турніру – Олександр Кузнєцов та Василь Леско.
Відтак ювілейний X чемпіонат області з хокею обіцяє бути ще цікавішим та інтригуючим. До зустрічі у новому хокейному сезоні 2020/2021.
















До теми
- Чемпіонат області та Кубок Ужгорода з легкої атлетики відбулися на стадіоні «Авангард»
- Юні спортсмени з Ужгорода вибороли «золото» та «бронзу» на всеукраїнському турнірі з фехтування
- "Закарпатські ведмеді-УБД" — срібні призери всеукраїнського турніру серед ветеранів війни
- Юні ужгородські баскетболісти здобули «срібло» на міжнародному турнірі в Угорщині
- В Ужгороді відбувся Міжнародний турнір з петанку
- Прикордонники Чопського загону вибороли «срібло» у турнірі з мініфутболу до Дня захисників і захисниць України
- Напередодні Дня захисників і захисниць в Ужгороді провели турнір з мініфутболу серед ветеранів
- Ужгородець виборов бронзу на Всеукраїнському турнірі з дзюдо
- Мукачівець став чемпіоном України з бігу на 100 метрів
- У Мукачеві відбувся благодійний півмарафон на підтримку ЗСУ - зібрали понад 2,5 млн грн
- Закарпатка здобула медаль на чемпіонаті України з дзюдо
- ХХVІ турнір на шпазі пам’яті Василя Герея зібрав майже 150 юних фехтувальників з усієї України
- Рекорд Закарпаття встановили ужгородські «Лісоруби», ставши чотириразовими чемпіонами України
- На Закарпатті з настільного тенісу змагаються нацгвардійці України
- У місті над Ужем на молодіжному турнірі з самбо зібралося понад 500 спортсменів
- В обласному центрі відбувся Х Всеукраїнський турнір з футболу пам’яті Володимира Пінковського
- «Ігри Воїнів Карпат» - в Ужгороді проведуть Відкритий кубок міста та Закарпатської області з функціональних та силових видів спорту
- Закарпатка стала призеркою континентальної першості з шашок-100
- Ужгородці здобули нагороди на Міжнародних дитячих іграх у Таллінні
- Ужгород має перших переможців на Міжнародних дитячих іграх у Таллінні!
До цієї новини немає коментарів