«Ужгород» у спарингу розгромив «Середнє»

У рамках підготовки до другої частини змагань у другій лізі ФК «Ужгород» зіграв черговий товариський матч з ФК «Середнє» на штучному полі стадіону «Авангард».

У складі середнянської команди нещодавно відбулося переформатування – з’явився новий тренер Іван Ковач та багато нових футболістів, які лише зігруються на зимовій першості краю. Тож зовсім не дивно, що аматори поступилися професіоналам з великим рахунком – 1:7. Перший тайм був рівніший, аматорська команда навіть забила гол, та все ж колектив майстрів пішов перепочити за рахунку 3:1 на свою користь. Після перерви ужгородці фізично переважали суперника й забили ще чотири м’ячі. Відзначилися Сергій Машталір (двічі), Віктор Ряшко (двічі), Павло Тищук, Олександр Ковчар та один гравець на перегляді. У середнянців забив Едгард Русин. У п’ятницю об 11:00 на стадіоні «Авангард» ФК «Ужгород» проведе іще один спаринг – утретє зустрінеться з «Минаєм».