Перший PARK FOOD FEST «Боздоська палачінта» триває в Ужгороді

«Боздоська палачінта» охоплює м’ясну, сирну, медову, винну фудзони. Тут можна обрати й різноманітні сувеніри. Відвідувачі також мають змогу скуштувати страви закарпатської кухні. Родзинкою свята, звісно, є млинці, які готують із різними начинками. Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв також сьогодні відвідав фестиваль, зокрема, став свідком випікання найбільшої, рекордної, палачінти фестивалю – млинця діаметром 1 м 10 см. Ще одна особливість свята – можливість політати на повітряній кулі.
Нагадаємо ужгородцям і гостям міста про концертну програму фестивалю. Уже виступив учасник відомого телешоу “Х-фактор”, наймолодший і найпопулярніший в країні сільський голова (село Подільське на Черкащині) Артем Кухаренко. Він приїхав в Ужгород на запрошення секретаря міської ради Андріани Сушко. Також у вечірній програмі – виступи Оркестру радості “Ватага” та гурту “Пацики з Франека”.
Сьогодні гостей розважатимуть творчі колективи, а фронтменом третього, завершального, дня фестивалю стане заслужений артист України Іван Пилипець. Щоб зручніше було дістатися на "Боздоську палачінту", до парку їздить автобус "Електрон" (із площі Корятовича, через залізничний вокзал і назад).
Пресслужба Ужгородської міської ради
До теми
- На Закарпатті - новий обласний прокурор
- Цієї суботи ужгородців та гостей міста запрошують на масштабну спортивну подію «Активні парки – Забіг Ужгород»
- У Мукачеві поліція затримала зловмисника, який торгував наркотиками та постачав до різних регіонів України
- В Ужгороді відбудеться освітній фестиваль для молоді
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 126 водіїв, які покинули місце ДТП
- Одразу 6 адмінпротоколів склали закарпатські патрульні на неповнолітнього керманича
- Спробу незаконного виїзду за кордон викрили прикордонники Мукачівського загону в пункті пропуску «Вилок»
- В Ужгороді урочисто вручили дипломи випускникам Академії культури і мистецтв
- Поліцейські Закарпаття викрили махінації з пальним на понад мільйон: директорці фірми повідомили про підозру
- На Закарпатті поліцейські викрили жителя Тернопільщини, який за 12 000$ переправляв чоловіків через кордон
- Закарпатські податківці виявили порушень податкового законодавства на АЗС на суму понад 3 млн грн
- На Закарпатті ДБР викрило керівника лісництва, який збував цінну деревину під виглядом дров
- В Ужгороді попрощалися із 39-річним солдатом Сергієм Гвоздецьким
- Каністерапія, руханка і усвідомлене дихання: в Ужгороді пройшов День спільнодії
- На Тячівщині жінку судитимуть через ДТП з потерпілими
- На Закарпатті прокурори погодили підозру ужгородцю, який оприлюднив у соцмережі пересування військової техніки
- У Мукачеві чоловік, будучи позбавленим права керування, їздив з ознаками алкогольного сп’яніння
- Поліція Ужгородщини притягнула до відповідальності чоловіка, який викинув напризволяще шістьох цуценят
- «Сила ветеранської спільноти: майбутнє громад разом»: регіональний форум в Ужгороді
- Діти закарпатських військовослужбовців вирушили на відпочинок до Литви
До цієї новини немає коментарів