МФА U-16 виходить у чвертьфінал зимового кубка ДЮФЛУ

Закарпатська команда – мукачівський Мункач футбольна академія виходить до 1/4 фіналу зимового кубку дитячо-юнацької футбольної ліги.

Мукачівці в матчі-відповіді 1/8 зимового кубку ДЮФЛУ зуміли здолати на виїзді хмельницьке «Поділля» з рахунком – 4:2. Слід зауважити, що наші хлопці в рідних стінах зіграли з «Поділлям» унічию – 2:2. Сам поєдинок у Хмельницькому вийшов напруженим. Мукачівці в першому таймі зуміли реалізувати дві свої нагоди. Та вже в середині другого тайму господарі зрівнюють рахунок у матчі - 2:2. Та втримати потужний натиск нашої команди хмельничани не зуміли, мукачівці таки дотисли господарів й провели ще два м’ячі в ворота «Поділля». Тож 4:2 перемога й наша команда виходить до 1/4 фіналу Кубку ДЮФЛУ. У складі МФА хет-триком відзначився Павло Беланов ще один м’яч з пенальті на рахунку Юрія Клімковського.