Закарпатець Іван Ковбаснюк – чемпіон країни з гірськолижного спорту

З 14 по 16 лютого на гірськолижних схилах ТК «Буковель» відбувся чемпіонат України з гірських лиж.

Приємно, що наш земляк – ясінянець Іван Ковбаснюк став чемпіоном в дисципліні слалом-гігант та слалом.

У слаломі-гіганті компанію Івану склали Максиміліан Подобєдов (Івано-Франківська область) та представник Львівщини Михайло Карпушин. Лише за крок до бронзи зупинився Левко Цібеленко – 4-е місце, до десятки кращих також потрапили Віталій Айб та Назар Петрук, які фінішували з 8 та 9-м часом.

А в змаганнях жінок срібною призеркою також представниця Закарпаття – Анастасія Шепіленко, яка поступилася львів’янці Ользі Книш, бронзу виборола Юлія Маковецька (Івано-Франківська область).

16 лютого в змаганнях зі слалому вже маємо двох призерів після Івана Ковбаснюка, другий час показав Левко Цібеленко, бронзовим призером став Михайло Карпушин (Львівська область).

Ще двоє наших гірськолижників – Назар Петрук та Віталій Айб зайняли 7 та 9-у сходинки, здобули залікові бали для нашої команди.

У підсумку за сумою двох змагань команда Закарпатської області з 530-ма очками посіла другу сходинку, поступившись команді Івано-Франківської області. Третю сходинку посіли гірськолижники зі Львівської області.