Ужнівський айтівець став членом Національної спілки письменників України

Приємна звістка надійшла нещодавно з Національної спілки письменників України: ще один викладач Ужгородського університету поповнив лави цієї поважної організації.
Доцент кафедри інформаційних управляючих систем і технологій Василь Лавер з 2013-го почав викристалізовувати власний стиль у жанрі горору. Спочатку його твори друкувалися у збірках «Після опівночі», «Підвал», «Ліс» та сплатерпанк-збірці «Свині». Згодом його прозу друкували в альманаху закарпатської спілки письменників «Літературне Закарпаття». Рівно рік тому Василь презентував збірку власних оповідань «У тіні Ердеґа».
Активна письменницька робота Василя Лавера не залишилася непоміченою, його впізнаваний «фірмовий» стиль заслужив позитивної оцінки в середовищі українських літераторів, які радо прийняли колегу до лав Національної спілки письменників України.
Василь Лавер постійно друкується в провідних наукових журналах та їздить на наукові стажування за кордон, активно реалізує себе в різних творчих напрямках: співає в університетській хоровій капелі «Боян», є гітаристом місцевих музичних гуртів «Обрій» та «The Symbioz», ну і збагачує українську літературну прозу в жанрі горору.
Побажаємо нашому молодому колезі продовжити поступ у різних творчих напрямках і радувати нас плодами своїх творчих трудів!
За інформацією завкафедри інформаційних
управляючих систем та технологій, доцента Олександра Міци
До теми
- «Ми всі тут для того, щоб наші діти не воювали…» Історія бійця 128-ї бригади Володимира
- Штурмовик із Руських Комарівців. Сержант Тарас Гурніш посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню
- Частинка Луганщини у Сваляві. Підтримати своїх і знайти можливості для інших
- Герої без зброї: психологиня ДСНС Закарпаття Каріна Фаньо про світло у темряві, важливість професії і силу бути поруч
- «Коли почалася повномасштабка, мені було 55. Але я пояснив своїм рідним, що на порозі рідної хати не зможу їх захистити, і пішов у ЗСУ…» Історія бійця 128-ї бригади Миколи
- Таємниця Клари Буткаї: камінь в Ужгородському замку зберігає зворушливу історію XVII століття
- Рятувальник Олександр Брайловський про те, як не зламатися там, де світ валиться під ногами
- “Мрію, що колись повернуся додому – в український Маріуполь”: перша повернута з окупації дівчинка Кіра Обединська в Ужгороді
- «Ворожий дрон вдарив у задню частину САУ, але вибухівка відлетіла вбік і не здетонувала – ось, що значить бойова удача!..» Історія бійця 128 бригади «Маестро»
- Військова Наталія Зотова: "Коли ТЦК перевищує повноваження це треба розслідувати. Але, якщо жінки перекинули машину ТЦК, на це треба теж реагувати відповідно"
- Замки Закарпаття – в новій експозиції обласного краєзнавчого музею
- "Мені на позиції не потрібен такий, що не боїться. І боягуз не потрібен". Щоденник піхотинця, родичі якого служать в армії РФ
- Христина Керита: «Життя у мене видалося складним, але я не нарікаю»
- «Після того, як ми «прокосили» ворожу посадку «Шилкою», наші штурмовики зайшли туди майже без опору…» Історія бійця 128-ї бригади
- Наталя Зотова, репортерка, волонтерка, чиновниця, військова: "Два місяці на стабілізаційному пункті - найпотужніше, що сталося зі мною в житті"
- АТО, “Азов”, 11,5 місяців полону і повернення на службу. Історія бойової медикині, ужгородки Галини Зайцевої
- Реставрував найстаріший орган України: як закарпатець Шандор Шрайнер понад 15 років обслуговує музичні інструменти
- «Смак Ужгорода»: кулінарні картки з рецептами страв, які зможе приготувати кожен
- У Ставного є план. І не один. Як жити під час війни у селі і бачити перспективи
- «Я цілу ніч пробув у окопі з двома росіянами, котрі взяли мене в полон. Але вранці вийшов звідти до своїх, а вони залишилися назавжди…» Історія бійця 128-ї бригади
До цієї новини немає коментарів