"Опозиційний блок "Не ТАК!"

"Опозиційний блок "Не ТАК!" визначився із кандидатами до Закарпатської обласної ради та районних, міських, селищних і сільських рад

 

У неділю, 5 лютого, в Ужгороді відбулася міжпартійна конференція виборчого "Опозиційного блоку "Не ТАК!" Закарпатських обласних організацій Соціал-демократичної партії України (об’єднаної) (секретар Іван Різак) та Республіканської партії України (голова Олексій Карабиньош).


На конференції відбулося висування та затвердження кандидатів у депутати Закарпатської обласної ради.

Закарпатська обласна рада

1. Різак Іван (СДПУ(О)

2. Карабиньош Олексій (РПУ)

3. Дядченко Віктор (СДПУ(О)

4. Ландовський Еміл (СДПУ(О)

5. Кеменяш Георгій (СДПУ(О)

6. Розентал Герман (СДПУ(О)

7. Черепаня В’ячеслав (СДПУ(О)

8. Чубірка Іван (СДПУ(О)

9. Грихонін Владислав (СДПУ(О)

10. Стойка Володимир (СДПУ(О)

***

4 лютого 2006 р. відбулася міжпартійна конференція виборчого блоку політичних партій "Опозиційний блок "Не ТАК!" — Ужгородських міських організацій Соціал-демократичної партії України (об’єднаної) та Республіканської партії України. Секретар міськкому СДПУ(О) Сергій Машталір, зокрема, презентував передвиборчу програму виборчого блоку політичних партій "Опозиційний блок "Не ТАК!" — Ужгородських міських організацій Соціал-демократичної партії України (об’єднаної) та Республіканської партії України.

"Маючи великий досвід кваліфікованої роботи на різних рівнях виконавчої влади, ми, представники Ужгородських міських організацій Соціал-демократичної партії України (об’єднаної) та Республіканської партії України, здатні протиставити некомпетентності нинішньої влади якісну професійну працю на благо кожного жителя міста незалежно від його національності, політичних та релігійних уподобань", — такими словами розпочинається програма, яку одноголосно затвердили присутні на конференції делегати. Вони також затвердили список кандидатів у депутати до Ужгородської міської ради від "Опозиційного блоку "Не ТАК!".

Ужгородська міська рада

1. Машталір Сергій (СДПУ(О)

2. Корольчук Людмила (СДПУ(О)

3. Росоха Іван (СДПУ(О)

4. Дорошенко Євген (СДПУ(О)

5. Перевузник Василь (РПУ)

6. Мещерякова Христина (СДПУ(О)

7. Дідик Володимир (СДПУ(О)

8. Іваниця Наталія (СДПУ(О)

9. Тегза Василь (позапартійний)

10. Логойда Василь (СДПУ(О)

***

Міжпартійна (об’єднана) конференція Мукачівської міської організації СДПУ(О) та Мукачівської міської організації РПУ, суб’єктів виборчого блоку політичних партій "Опозиційний блок "Не ТАК!", яка відбулася 29 січня 2006 р., у відповідності до ст.35 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної республіки Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів" затвердила об’єднаний міжпартійний виборчий список.

Мукачівська міська рада

1. Фозекош Олексій (СДПУ(О)

2. Малешко Юрій (СДПУ(О)

3. Ланьо Володимир (СДПУ(О)

4. Чубірка Микола (СДПУ(О)

5. Логойда Андрій (РПУ)

6. Модек Олександр (СДПУ(О)

7. Гардубей Іван (СДПУ(О)

8. Голубєв Олексій (РПУ)

9. Решетар Михайло (СДПУ(О)

10. Гаджега Олександр (СДПУ(О)

***

У суботу, 4 лютого 2006 р., міжпартійна конференція Хустської міської організації Соціал-демократичної партії України (об’єднаної) (секретар Ростислав Єгоров) та Хустської міської організації Республіканської партії України (голова Василь Ком’яті) прийняла рішення затвердити виборчий список кандидатів у Хустську міську раду від виборчого блоку "Опозиційний блок "Не ТАК!".

Хустська міська рада

1. Єгоров Ростислав (СДПУ(О)

2. Кадар Іван (позапартійний)

3. Янюк Валерій (позапартійний)

4. Попович Іван (РПУ)

5. Ком’яті Василь (РПУ)

6. Лендєл Йосип (РПУ)

7. Січ Карло (РПУ)

***

30 січня 2006 р. відбулася міжпартійна конференція Берегівської міської організації СДПУ(О) та Берегівської міської організації РПУ. Заслухавши та обговоривши кандидатури депутатів у Берегівську міську раду від "Опозиційного блоку "Не ТАК!", делегати конференції вирішили затвердити список кандидатів у депутати Берегівської міської ради.

Берегівська міська рада

1. Семененко Сергій (СДПУ(О)

2. Бідзіля Павло (РПУ)

3. Бойцун Ігор (СДПУ(О)

4. Леврінц Андрій (СДПУ(О)

5. Бідзіля Наталія (СДПУ(О)

6. Яблонський Віталій (РПУ)

7. Федяй Деніс (СДПУ(О)

8. Сайков Тібор (СДПУ(О)

9. Бірікі Дюло (СДПУ(О)

10. Алмаші Віталій (СДПУ(О)

***

79 делегатів міжпартійної конференції суб’єктів виборчого блоку політичних партій "Опозиційний блок "Не ТАК!" — Ужгородських районних організацій Соціал-демократичної партії України (об’єднаної) (секретар Юрій Лесьо) та Республіканської партії України (голова Василь Хмельницький) — у суботу, 4 лютого розглянули питання про блокування на місцевому рівні між Ужгородськими районними організаціями СДПУ(О) й РПУ для участі у місцевих виборах 26 березня 2006 р., про затвердження спільної передвиборчої програми та об’єднаного міжпартійного виборчого списку до Ужгородської районної ради.

Ужгородська районна рада

1. Лесьо Юрій (СДПУ(О)

2. Плеша Віталій (СДПУ(О)

3. Василенко Мирослав (СДПУ(О)

4. Ленарт Леонтій (СДПУ(О)

5. Дядченко Олександр (РПУ)

6. Лазорик Ольга (СДПУ(О)

7. Шпуганич Петро (РПУ)

8. Андрусь Тетяна (СДПУ(О)

9. Корсак Валерій (СДПУ(О)

10. Чізмар Анатолій (СДПУ(О)

***

30 січня 2006 р. відбулася міжпартійна конференція Тячівських районних організацій СДПУ(О) та РПУ. Конференцію вступним словом відкрив секретар Тячівського райкому СДПУ(О) Володимир Стойка. Делегати конференції висунули та затвердили кандидатури у депутати районної ради від "Опозиційного блоку "Не ТАК!".

Тячівська районна рада

1. Стойка Володимир (СДПУ(О)

2. Гусар Іван (СДПУ(О)

3. Яринич Федір (СДПУ(О)

4. Довжанин Михайло (СДПУ(О)

5. Дьолог Василь (РПУ)

6. Мельник Микола (СДПУ(О)

7. Стан Петро (СДПУ(О)

8. Марина Василь (СДПУ(О)

9. Цубера Іван (СДПУ(О)

10. Волос Михайло (РПУ)

***

Міжпартійна конференція Перечинського районного виборчого блоку політичних партій "Опозиційний блок "Не ТАК!" 4 лютого розглядала питання висунення та затвердження кандидатів від блоку до Перечинської районної, міської та сільських рад, кандидата на посаду Перечинського міського голови та Сімерківського сільського голови. Було також обговорено та затверджено передвиборчу програму Перечинського районного виборчого блоку політичних партій "Опозиційний блок "Не ТАК!". Отож делегати конференції вирішили висунути кандидатами наступних осіб:

Перечинська районна рада

1. Вишняк Андрій (СДПУ(О)

2. Лавер Любов (РПУ)

3. Конончук Віра (СДПУ(О)

4. Годований Володимир (СДПУ(О)

5. Барник Михайло (позапартійний)

6. Романюк Микола (СДПУ(О)

7. Іванічко Марія (СДПУ(О)

8. Дідик Наталія (СДПУ(О)

9. Турицький Юрій (СДПУ(О)

10. Пекар Іван (СДПУ(О)

Перечинська міська рада

1. Годована Вероніка (СДПУ(О)

2. Коцка Оскар (СДПУ(О)

3. Барник Михайло (позапартійний)

4. Судакова Марія (СДПУ(О)

5. Сенченко Євген (СДПУ(О)

6. Фаліс Вікторія (СДПУ(О)

7. Пал Олександр (СДПУ(О)

***

28 січня 2006 р. Виноградівська районна організація СДПУ(О) (секретар Володимир Росоха) та Виноградівська районна організація РПУ (голова Габор Ембер) — суб’єкти виборчого блоку політичних партій "Опозиційний блок "Не ТАК!" — провели міжпартійну конференцію, у якій взяли участь 62 делегати. Розглядалися питання створення районного виборчого блоку "Опозиційний блок "Не ТАК!" для участі у чергових парламентських виборах 2006 р., передвиборчої програми Виноградівського виборчого блоку "Не ТАК!", висунення кандидатів до Виноградівських районної та міської рад.

Було прийнято рішення у першу десятку виборчого списку кандидатів включити таких осіб:

Виноградівська районна рада

1. Розентал Герман (СДПУ(О)

2. Росоха Володимир (СДПУ(О)

3. Гріга Микола (СДПУ(О)

4. Чейпеш Михайло (СДПУ(О)

5. Козар Михайло (СДПУ(О)

6. Івашко Василь (РПУ)

7. Богаш Іван (СДПУ(О)

8. Яцканич Василь (СДПУ(О)

9. Молнар Ганна (СДПУ(О)

10. Ребрик Володимир (СДПУ(О)

Виноградівська міська рада

1. Дужар Ігор (СДПУ(О)

2. Галас Володимир (СДПУ(О)

3. Магочі Михайло (СДПУ(О)

4. Чейпеш Марія (СДПУ(О)

5. Ембер Габор (РПУ)

6. Цола Тетяна (СДПУ(О)

7. Галас Василь (СДПУ(О)

8. Пекар Роман (СДПУ(О)

9. Стрілецький Володимир (СДПУ(О)

10. Бібен Ольга (СДПУ(О)

***

Активісти Воловецьких районних організацій СДПУ(О) та РПУ провели 31 січня 2006 р. свою міжпартійну конференцію, на якій були присутні 78 делегатів. Секретар Воловецького райкому СДПУ(О) Василь Малильо виступив з питання про висунення кандидатів у депутати Воловецької районної ради від "Опозиційного блоку "Не ТАК!". Делегати конференції одноголосно підтримали запропонований список кандидатів.

Воловецька районна рада

1. Фельбаба Віктор (СДПУ(О)

2. Лопіт Іван (РПУ)

3. Малильо Василь (СДПУ(О)

4. Могіш Василь (СДПУ(О)

5. Соловій Михайло (РПУ)

6. Беца Ольга (СДПУ(О)

7. Панькулич Михайло (СДПУ(О)

8. Гафинець Василь (РПУ)

9. Бабінець Віктор (РПУ)

10. Кушнірук Андрій (СДПУ(О)

***

Делегати міжпартійної конференції Хустської районної організації СДПУ(О) (секретар Анатолій Вака) та Хустської районної організації РПУ (голова Володимир Лендєл) висунули та затвердилисписки кандидатів у депутати райради.

Хустська районна рада

1. Лендєл Володимир (РПУ)

2. Баняс Василь (РПУ)

3. Токар Володимир (позапартійний)

4. Гінцяк Михайло (позапартійний)

5. Купріянова Христина (СДПУ(О)

6. Чулей Юрій (позапартійний)

7. Микита Степан (СДПУ(О)

8. Деяк Поліна (РПУ)

9. Пригара Володимир (СДПУ(О)

10. Сміщук Мирослава (РПУ)

***

Затвердженням передвиборчої програми та висуненням кандидатів до Свалявських районної та міської рад займалися і делегати міжпартійної конференції Свалявської райорганізації СДПУ(О) (секретар Георгій Кеменяш) та Свалявської райорганізації РПУ (голова Михайло Коршинський). Заслухавши та обговоривши доповідь секретаря райкому СДПУ(О) Г.Кеменяша, конференція вирішила затвердити списки кандидатів.

Свалявська районна рада

1. Кеменяш Георгій (СДПУ(О)

2. Іванчов Йосип (СДПУ(О)

3. Коршинський Михайло (РПУ)

4. Сіткар Михайло (РПУ)

5. Гриньов Андрій (СДПУ(О)

6. Кошеля Михайло (СДПУ(О)

7. Самойленко Олександр (СДПУ(О)

8. Фізер Дмитро (СДПУ(О)

9. Шелеля Василь (СДПУ(О)

10. Мигович Іван (СДПУ(О)

Свалявська міська рада

1. Худа Віктор (СДПУ(О)

2. Левченко Валерія (СДПУ(О)

3. Сакаль Ганна (СДПУ(О)

4. Гецко Ольга (РПУ)

5. Крамко Сергій (СДПУ(О)

6. Іванчо Павло (СДПУ(О)

7. Світлик Любов (СДПУ(О)

8. Васько Віра (СДПУ(О)

9. Князь Михайло (СДПУ(О)

10. Попелич Магдалина (СДПУ(О)

***

Про блокування на районному рівні між Іршавською районною організацією СДПУ(О) (секретар Мирослава Кула) та Іршавською районною організацією РПУ (голова Володимир Карабиньош) йшлося на міжпартійній конференції в Іршаві 4 лютого. Делегати також затвердили спільну передвиборчу програму та списки кандидатів.

Іршавська районна рада

1. Кула Мирослава (СДПУ(О)

2. Примич Юрій (СДПУ(О)

3. Райда Поліна (СДПУ(О)

4. Кивежді Володимир (СДПУ(О)

5. Сочка Катерина (РПУ)

6. Олашин Ірина (СДПУ(О)

7. Плеша Ольга (СДПУ(О)

8. Ракущинець Сергій (СДПУ(О)

9. Нергеш Маріанна (СДПУ(О)

10. Бурч Олександр (СДПУ(О)

***

у Міжгірському районі зареєстровано 54 партійні організації, деякі з яких об’єдналися у блоки. Серед політичних сил, яким пророкують пройти до верховинського "парламенту" — об’єднані соціал-демократи.

31 січня ц.р. вони провели свою партійну конференцію, на якій обговорили питання, що стосуються партійної діяльності у виборчому процесі, намітили основні напрямки роботи первинних партійних організацій із забезпечення ефективної агітаційної роботи та визначилися з партійними списками кандидатів у депутати до місцевих рад, кандидатів на посади сільських голів.

Делегати конференції висунули кандидатів у депутати до місцевих рад, а також визначилися з кандидатами на посади сільських голів. До першої десятки кандидатів списку СДПУ(О) до увійшли:

Міжгірська районна рада

1. Бігар Василь (СДПУ(О)

2. Шанта Ілля (СДПУ(О)

3. Цюбик Мирон (СДПУ(О)

4. Маркович Василь (СДПУ(О)

5. Карпович Олена (СДПУ(О)

6. Юртин Михайло (СДПУ(О)

7. Юрик Іван (СДПУ(О)

8. Белла Володимир (СДПУ(О)

9. Карпинець Магдалина (СДПУ(О)

10. Пиринець Юрій (СДПУ(О)

***

1 лютого відбулася міжпартійна конференція Мукачівської районної організації СДПУ(О) (секретар Василь Напуда) та Мукачівської районної організації РПУ (голова Сергій Товканець). Делегати конференції затвердили передвиборчу програму Мукачівського районного виборчого блоку "Не ТАК!" та об’єднаний список кандидатів у депутати Мукачівської райради.

Мукачівська районна рада

1. Дядченко Віктор (СДПУ(О)

2. Напуда Василь (СДПУ(О)

3. Загнітко Сергій (СДПУ(О)

4. Товканець Сергій (РПУ)

5. Шопа Володимир (СДПУ(О)

6. Бучин Михайло (СДПУ(О)

7. Сікора Володимир (СДПУ(О)

8. Логойда Роман (РПУ)

9. Петах Олександр (СДПУ(О)

10. Стеблак Дмитро (СДПУ(О)

***

Спільну передвиборчу програму Великоберезнянського виборчого "Опозиційного блоку "Не ТАК!" та списки кандидатів у районну раду обговорювали 31 січня ц.р. на міжпартійній конференції Великоберезнянських районних організацій СДПУ(О) (секретар Федір Ромочуський) та РПУ (голова Ладислав Саболчі). Делегати конференції затвердили список кандидатів у районну раду.

Великоберезнянська районна рада

1. Кіндрат Михайло (СДПУ(О)

2. Опаленик Марія (СДПУ(О)

3. Ромочуський Федір (СДПУ(О)

4. Саболчі Ладислав (РПУ)

5. Повханич Ярослав (СДПУ(О)

6. Майдич Василь (РПУ)

7. Корнутяк Володимир (СДПУ(О)

8. Балаж Роман (позапартійний)

9. Варгулич Юрій (РПУ)

10. Повханич Микола (СДПУ(О)

***

30 січня Берегівські районні організації СДПУ(О) та РПУ провели міжпартійну конференцію. Секретар райкому СДПУ(О) Василь Лендєл ознайомив присутніх на конференції із списками кандидатів від опозиційного блоку "Не ТАК!" до районної ради, який згодом одноголосно було затверджено.

Берегівська районна рада

1. Сірмої Павло (СДПУ(О)

2. Шенкевич Еріка (РПУ)

3. Вашаш Степан (СДПУ(О)

4. Сабов Калман (СДПУ(О)

5. Мушка Віктор (РПУ)

6. Шіко Бейло (РПУ)

7. Маков Марія (СДПУ(О)

8. Баран Йосип (СДПУ(О)

9. Гегедюш Дюло (СДПУ(О)

10. Гісем Іван (СДПУ(О)

***

1 лютого відбулася міжпартійна конференція Рахівських районних організацій СДПУ(О) та РПУ. Делегати конференції затвердили об’єднаний список кандидатів.

Рахівська районна рада

1. Бочкор Геннадій (СДПУ(О)

2. Бокоч Михайло (СДПУ(О)

3. Мігалі Нуцу (СДПУ(О)

4. Шімон Дмитро (РПУ)

5. Вайнагій Василь (СДПУ(О)

6. Тимчак Юрій (СДПУ(О)

7. Овсієвський Віктор (РПУ)

8. Іллавська Іболя (СДПУ(О)

9. Ретізник Василь (СДПУ(О)

10. Ігнатюк Павло (СДПУ(О)

 

13 лютого 2006р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*