Закарпатець Сергій Яким став бронзовим призером на чемпіонаті Європи з гирьового спорту

Закарпатець Сергій Яким став бронзовим призером у двоборстві (вагова категорія до 87 кг) на чемпіонаті Європи з гирьового спорту під егідою WKSF. Про це повідомили на Facebook-сторінці ДСНС в Закарпатській області.

Змагання проходили 8-11 грудня у польському місті Жешув. Команда Асоціації гирьового спорту України посіла друге загальнокомандне місце, поступившись тільки італійцям. Третіми були господарі змагань. Усього в турнірі взяло участь 150 досвідчених гирьовиків із 16 держав, — йдеться у публікації.

"Командир відділення перечинських пожежників у вільний від служби час, активно готується до аналогічного світового турніру, який має пройти влітку в Угорщині", — повідомляють у ДСНС Закарпаття.