На Закарпатті кримінальному авторитету та п’ятьом його спільникам повідомили про підозру

За даними слідства, 43-річний раніше судимий мукачівець, перебуваючи в ДУ «Закарпатська УВП (№ 9)», поширював злочинний вплив та спонукав до цього інших ув’язнених, організовував злочинні зібрання – «сходки» – для розподілу сфер впливу, обговорення наповнення «общаку» та розподілу з нього незаконно отриманих представниками криміналітету грошових коштів. Обговорювалося і постачання на територію УВП заборонених предметів. Кілька таких «зустрічей» відбулися протягом грудня 2022 року – лютого 2023 року.
Учасники «сходки» також вирішували між собою питання надання особам того чи іншого статусу в злочинному світі. Підозрювані знаходяться під вартою вже не перший рік і кожен з них має певний високий статус у «злочинному світі» . Це – чоловіки віком від 21 до 44 років, більшість із яких закарпатці, є також уродженець АР Крим. Їх обвинувачують у розбійних нападах та інших злочинах, зокрема двох за фактом замаху і вчинення умисного вбивства.
Вчора за місцем тримання осіб проведено обшуки, вилучено ряд чорнових записів, кристалічні речовини, схожі на психотропні, мобільний телефон та інші речові докази. Шляхи потрапляння в установу заборонених предметів встановлюватимуть.
Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУ Нацполіції Закарпаття за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань у Закарпатській області ДСР НПУ, із залученням спецпідрозділу КОРД та за сприяння ДУ «Закарпатська УВП (№ 9)».
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба прокуратури Закарпатської області
До теми
- В Ужгороді у другу річницю загибелі вшанували пам'ять полеглого захисника Віктора Синька
- В Ужгороді демонтували незаконні вивіски у центральній частині міста
- У парку біля УжНУ з’явилася гойдалка з краєвидом на місто
- На Закарпатті проведуть весняну кампанію з імунізації диких тварин проти сказу
- Міжнародна співпраця – в дії: з початку 2025 року закарпатські митники виявили правопорушень на 16 мільйонів
- В Ужгородському ліцеї ім. Т.Г. Шевченка відбувся інституційний аудит
- Збір 500 000 грн на комплектуючі для дронів для українських військових - в Ужгороді триває «Сакура Фест»
- В Ужгороді провели майстерклас з розпису писанки воском
- СБУ та Нацполіція затримали ще 3 ділків, які намагалися налагодити нелегальний продаж «трофейної» зброї на Закарпатті
- Завтра в Ужгороді попрощаються із захисником Сергієм Лазориком
- Медики Закарпатської обласної лікарні спільно з колегами з США оперуватимуть пацієнтів з найважчими травмами
- У Закарпатській обласній філармонії шанувальникам музичного мистецтва представлять концертну програму «Handel 340»
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із полеглим захисником Ярославом Малюком
- Обмін валют без сплати податків: БЕБ на Закарпатті скерувало до суду справу щодо місцевого підприємця
- Обласна філармонія запрошує містян і гостей Ужгорода на музичний вечір, присвячений усім Героям України
- Консультаційним центром ДПС Закарпаття надано 51 консультацію платникам ПДВ
- НПП «Синевир» протягом 2 років буде реалізовувати міжнародний проєкт «Запровадження моніторингу водно-болотних угідь міжнародного значення в Карпатському регіоні»
- Поліція встановлює обставини вибуху в Ужгороді
- Допомагав за гроші ухилитися від служби в армії – на Закарпатті затримали інструктора районного ТЦК і СП
- Міська рада не надавала жодних дозвільних документів на засипання ґрунтом т.зв. Чорних озер в Ужгороді. Поліція відкрила кримінальне провадження
До цієї новини немає коментарів