Закарпатський ФК "Минай" здобув перемогу над ФК "Ворксла" з Полтави

Закарпатський футбольний клуб "Минай" здобув перемогу над "Ворксла" з Полтави із рахунком 2:0. Матч 25-го турніру УПЛ відбувся 8-го травня на стадіоні "Минай". Про це повідомляє сайт закарпатської команди.

Команда забила два голи й перемогла опонента. Досі закарпатці поступалися полтавцям у трьох іграх поспіль.

Перший гол у матчі забив Петько наприкінці першого тайму (45+1). Подвоїв перевагу Твердохліб, забивши гол на третій доданій до другого тайму хвилині (90+3).

За 25 ігор цьогорічного сезону УПЛ ФК "Минай" посідає 12-те місце в турнірі, в них 26 очок. "Ворскла" залишилась з 30-ма пунктами за таку ж кількість ігор, та опустилась на восьме місце (від єврокубків полтавців відділяє вже 8 балів).