В Ужгороді проведуть в останню путь полеглого за Україну захисника Анатолія Тегзу (ФОТО)

Командир тактичної групи "Карпатська Січ" Анатолій Тегза (псевдо "Варвар") загинув 14 липня під час штурмової операції на Бахмутському напрямку.
Як розповідають побратими, "Варвар був чоловіком безмежної сміливості та нестримної волі. Для нього не існувало нічого неможливого. Завжди на вістрі, завжди попереду – він надихав ... своїм прикладом. За бездоганне виконання бойових завдань під час попередньої кампанії на Бахмутському напрямі нагороджений Золотим хрестом Головнокомандувача ЗСУ. В останньому бою проявив себе героїчно, перед смертю врятувавши життя своєму побратиму та командиру суміжного підрозділу. Непоправна втрата. У Анатолія залишилась дружина та двоє дітей. Реквізити для охочих допомогти сім’ї: 4149629312765639 (Тегза Дарья)."
До теми
- Ще 6 громад Закарпаття отримали нові шкільні автобуси
- Завтра в Ужгороді відбудеться Всеукраїнський забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» - організатори запрошують приєднуватися
- Навчання з кібергігієни пройшли 340 державних службовців Закарпаття
- 30 школярів Закарпаття стали переможцями й призерами обласних конкурсів «Захисники України: історія та сьогодення» і «Малюнок, вірш, лист до мами»
- 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна: на Закарпатті "заочно" засуджено колаборантку за роботу у «податковій службі» окупантів
- В Ужгороді привітали переможців та лауреатів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2025»
- На Закарпатті повідомлено про підозру губернатору Тюменської області рф за фінансування війни проти України
- На Закарпатті відзначили найуспішніших випускників і переможців всеукраїнських олімпіад
- В області відкрили філію всесвітньо відомого підприємства «Турбогаз»
- Незабутній відпочинок в Австрії організували для 52 дітей військових та ВПО із Закарпаття
- Чотирьом закарпатцям присвоїли почесні звання до Дня Незалежності
- Представники Закарпаття взяли участь у Міжнародному ветеранському форумі «Україна. Ветерани. Безпека»
- До спортивного табору в Буковелі поїхали на відпочинок ужгородські школярі
- Спільний проєкт Закарпаття та Словаччини допоможе планувати нові дороги, залізничні сполучення та пункти пропуску
- Майстрів народного мистецтва краю запрошують узяти участь у конкурсі «Туристичний сувенір Закарпаття 2025»
- Рятувальники, волонтери та працівники соцзахисту зустріли на Закарпатті родини з Донеччини
- Прокуратура фіксує наслідки ворожого обстрілу у Мукачеві
- Окрім атаки в Мукачеві, є падіння шахеда на Хустщині (ФОТО)
- У Кольчинській громаді Офіс Омбудсмана України виявив кричущі порушення прав дитини
- Закарпаття прийняло ще три родини з прифронтової області
До цієї новини немає коментарів