Новий інформаційний портал популяризуватиме закарпатський туризм 6 мовами

В ужгородському прес-клубі відбулася презентація Закарпатського туристичного інформаційного порталу, що розпочав роботу за адресою: http://www.zakarpattyatourism.info.

 

Це веб-ресурс мережі туристичних інформаційних центрів Закарпаття, до якої належать Ужгородський, Берегівський, Мукачівський, Рахівський, Воловецький, Свалявський туристичні інформаційні центри (ТІЦ) Закарпатської області.
Як розповів директор Центру українсько-угорського регіонального розвитку Йосип Торпоі, на порталі можна буде переглянути інформацію про туристичний потенціал Закарпатської області, а саме про музеї, архітектурні пам’ятки, замки, дерев’яні церкви, природні цінності; дізнатися про можливі місця проживання (готелі, мотелі, пансіонати, хостели, санаторії, сільські садиби), а також інформацію про маршрути і туристичні новини краю.
Йосип Торпоі розповів, що портал створено у рамках проекту "Управління транскордонними дестинаціями в Закарпатській області та Саболч-Сатмар-Березькому регіоні Угорщини" HUSKROUA/0901/048, який впроваджується Центром українсько-угорського регіонального розвитку в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013 (www.huskroua-cbc.net) і співфінансується Європейським Союзом через Європейський інструмент сусідства та партнерства.
Щоб зібрати для потенційних туристів інформацію про максимальну кількість туристичних об’єктів, портал розміщуватиме їхні адреси, перелік послуг, координати та фотографії безкоштовно.
На сайті вже доступна інформація українською, угорською та англійською мовами, найближчим часом запрацюють також російська, німецька і чеська версії.
Йосип Торпоі зауважив: "На Закарпатті є вже чимало веб-сторінок, які презентують область, але ми маємо намір створити такий портал, що поєднував би усю інформацію туристичної сфери та надавав повну базу даних різноманітних закладів, які могли б зацікавити туристів, а також новини для них".
Директор Ужгородського туристичного інформаційного центру Вікторія Малеш розповіла, що сайт створювали відповідно до тих питань, які найчастіше задають туристи працівникам турінфоцентрів. До слова, і на веб-сторінці гості матимуть змогу поставити питання чи поспілкуватися в режимі онлайн. Усі 12 турінфорцентрів, що віднедавна входять до єдиної мережі, отримають доступ до наповнення порталу – так його автори намагатимуться охопити події та туристичний потенціал усієї області.
"Ми роками працюємо над тим, як краще доносити інформацію до туристів. Вони можуть зайти чи подзвонити до турінфоцентрів, а відтепер матимуть змогу відвідувати наш портал", -- каже Й. Торпоі.
За його словами, на сайті діє й інтерактивна карта, на якій позначені туристично привабливі об’єкти, вказані навіть їх GPS-координати. А спеціальна програма може прорахувати, скільки часу потрібно на дорогу до того чи іншого місця, враховуючи, де наразі перебуває мандрівник.
Портал намагаються формувати так, щоб він був максимально зручним для іноземців. Цьому сприятиме як професійний переклад на шість мов, так і додаткова інформація про те, куди може звернутися іноземний гість у разі виникнення тієї чи іншої ситуації.
На сайті працює і "веб-шоп" -- так його засновники презентуватимуть сувеніри закарпатського виробництва, які гості можуть придбати у магазинчиках при турінфоцентрах.

 

21 жовтня 2011р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів