Закарпаття результати

За попередньою інформацією з дільниць Воловецького району ТВО №72, перемагає Віктор Янукович. Подаємо дані цікаво екзит-полу.

 

Cтали відомі результати екзит-полу, проведеного компані?ю SC "DOM" під час другого туру виборів Президента України. Опитування проводилось на виході з виборчих дільниць. Вибірка - 10 613.
По даним екзит-полу, в другому турі виборів Президента України перемогу отримав кандидат в Президенти Віктор Янукович. За нього віддали свої голоси 5 285 респондентів або 49,80%. Віктор Ющенко набрав 4 879 голосів, що склада? 45,98%. Проти всіх проголосували 449 респондентів або 4,23%
Закарпатська область: Ющенко- 53,25%, Янукович - 44,11%

інтернет видання За Донбас

 

21 листопада 2004р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. Паша 2004-11-21 / 23:34:00

    рекомендую:
    http://www2.pravda.com.ua/
    http://maidan.org.ua/

  2. Паша 2004-11-21 / 23:32:00

    Бабай, я поважаю Вашу думку, але погодитись не можу,то вже вибачайте. Як слухаю по радіо і читаю в сіті якими методами цей режим виборює собі "корито", то мені стає страшно. Я знаю, що в оточенні Юща багато фальшивих людей. Але є й багато чесних. В оточенні Янука не бачу НІ ОДНОГО чесного обличчя. Я впевнений в нашій перемозі, і вірю, що це принесе всім нам краще майбутне! Звичайно, можете не погоджуватись. Час - найкращий суддя.

  3. babaj 2004-11-21 / 23:29:00

    2 Паша: А тепер подумайте про архів у Москві, у якому зберігається кримінальна справа на Януковича. Це нісинітниця. Москва - це геополітичний гігант, який впливає на всіх, в тому числі і на Україну.

  4. babaj 2004-11-21 / 23:26:00

    Паша, Ви дуже помиляєтесь, якщо вважаєте, що була погашена заборгованість із заробітної плати при Ющенко. Відключення світла припинились вже при Кінаху. позички за кордоном, доречі від США тоді брались повним ходом. Нам дуже багато обіцяли і за закриття Чорнобильської АЕС. Янукович прийшов тоді, коли народ вже не міг терпіти, і він зробив дуже багато корисного для України.

  5. Паша 2004-11-21 / 23:21:00

    Навіть якщо Ющ і поганий, то в порівнянні з ним Янук гірший в 1000 раз. Уявляєте, як ним буде маніпулювати Москва, котра в архівах має на нього кримінальну справу?!
    Але по крайній мірі я знаю, що саме при Ющі погашені були заборгованості по зарплатах (до Юща люди по пів-року, а то й рік чекали), припинилися ці принизливі відключення світла, стабілізувалася гривня. І це за рік! І якщо памятаю не бралися позички за кордоном! Хіба не це стало першою ознакою стабільності?! А Янук вже прийшов на готове.

  6. babaj 2004-11-21 / 23:11:00

    Яких змін? Україна нарешті стала стабільна. Є зарплата, пенсія, стипендія врешті. Побудовані енергоблоки на атомних станціях, побудовано врешті залізничний вокзал в Ужгороді, доречі і в багатьох інших містах. Питання, для кого це????
    Ющенко сам керувати країною не зможе. Це доведена річ. Ним будуть керувати.
    Доречі, Паша, якщо пам`ятаєтете, коли Ющенко був прем`р-міністром, він чомусь Балогу не убрав. Питання наштовхує на різні роздуми....

  7. Паша 2004-11-21 / 23:03:00

    Дякую, Марія! Бабай, зрозумій, що Яйце - це ТОТАЛЬНЕ знищення інакомислення! Так, мені теж Балога не подобається, але його з влади при Ющі легше буде убрати, ніж Медведучків-Суркісів при Яйці.

  8. Мария 2004-11-21 / 22:50:00

    Я теж погоджуюся з Пашою,Україський народ потребує змін,і вони мусять бути,а Балога чи не Балога,бабай теж може опинитися на місці Балоги, якщо має, для цього розум і хоче жити краще, все залежить від самої людини.

  9. babaj 2004-11-21 / 22:49:00

    2 Паша: думай глобально, дій локально. Але як Балога так і Іванчо забажають влади в області, тоді будете чесно працювати на них за прострочену ковбаску?? Чи не так? Напевно, що ТАК!!

  10. Паша 2004-11-21 / 22:39:00

    Питання не в Балозі, зараз питання стоїть набагато глобальніше. І набагато серйозніше, ніж Ви, пане Бабай, думаєте.

  11. babaj 2004-11-21 / 22:02:00

    Да шо ви розумієте? Дебіл - то бухгалтер. на якогось имбицила схожий. Кого вам треба? Балогу з "Барвою"? Тоді немає жодних питань, якщо ви звикли діставати заробітну плату простроченими товарами за завищеними цінами. Або купувати газ у Іванча за спецціною.

  12. la_loca 2004-11-21 / 21:59:00

    Воловецький район за я.
    як і Берегово.
    фу

  13. Паша 2004-11-21 / 21:53:00

    Та бреше той "За Донбас"! У Волівці люди ще на голову не впали, шоби за дебіла голосувати!