Ужгород результати

Зявляються перші результати, і перші конфлікти. Біля школи №4 зібрався натовп невідомих осіб, які намагалися спровокувати один одного.

 

Ужгород:
ДВК ?12 - Ющенко 1.385 (65%), Янукович 632 (29,65%), недійсні - 39 (1,8%), проти всіх - 74 (3,5%).
ДВК ? 20 - Ющенко - 680, Янукович - 198, недійсні - 14, проти всіх - 27.

 

22 листопада 2004р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. 2004-11-22 / 15:22:00

    ви бачили, як гальмують ефір 5 каналу, радіо ЕРИ. А куди поділися оті народні депутати зі штабу Ющенка, яких викрали і може й убили. Знамениті політики. А їх діти можуть залишитися без батьків. Через якогось зека.

  2. 2004-11-22 / 15:03:00

    не варто навіть зараз розчаровуватися. Вибори сфальсифікували і наше завдання зараз - підняти страйк у школах, університетах та на підприємствах, як у Києві, Тернополі, Черкасах та інших містах. Наглядачів штабу Ющенка - студентів КНУ імені Шевченка - невпустили до виборчих дільниць у Миколаєві та інших містах півдня і сходу. Виникає питання: ЧОМУ. - Щоб не заважали ФАЛЬСИФіКУВАТИ.

  3. Andy 2004-11-22 / 14:45:00

    Не было "натовпу невідомих осіб, які намагалися спровокувати один одного" - были избиратели, которые ждали объявления результатов выборов (10-15 человек) - и банда ужгородский и мукачевских бандитов (25-30 человек) под руководством Слободанюка-младшего, которые очень хотели устроить побоище на избирательном участке. Штаб "Нашей Украины" вызвал к избирательному участку наряд милиции - приехали два Уазика с автоматчиками и бандюки свалили. Все происходящее я видел лично.

  4. imigrant 2004-11-22 / 04:28:00

    Vse sche nadijemosja na pravdy.Ale dyzhe vazhko virutsja scho y nas mozhe bytu vse po-chesnomy.

  5. 2004-11-22 / 04:24:00

    Ой, пардон, мадам! Обшибка вийшла. Тим більше приємно познайомитися.Що ж чекаємо результатів. За 2 години Ківалов-Кідалов шось-таки обіцяв нарахувати.

  6. imigrant 2004-11-22 / 03:05:00

    Djakyjy,Pasha.Ja divchuna, dorechi.I meni soromno scho y nas v Ykrajini sche vodjatsja taki"gavnjyku"!!!

  7. Паша 2004-11-22 / 02:58:00

    imigrant, Ти мужик шо треба! А на цього гавнюка-провокатора не звертай уваги. Гарних снів!

  8. imigrant 2004-11-22 / 02:16:00

    Zhalitu mu vas zavtra vranci bydemo.Jdu vzhe spatu,mozhe do ranky golova tvoja projasnutsja i bydesh tverezo ocinjyvatu vse.Brydom obluvaje xto sche kogo...!Studno za takux jak tu.Pravda ochi kole,tak???Spystus na zemljy ta vuznaj svojy porazky.!

  9. Тому що... 2004-11-22 / 02:10:00

    Як мені жалко вас imigrant! От так і Ющенко - все говорить, говорить, свариться, обливає, брудом - а все бестолку!

  10. imigrant 2004-11-22 / 01:37:00

    vsi taki jak tu"tomy scho"skoro bydyt svjatkyvatu vzhe v tjyr'mi.Lushe tam takum vam i misce.

  11. Тому що... 2004-11-22 / 01:08:00

    Отож бо й воно! Справжні патріоти - прихильники Віктора Федоровича Януковича - зараз вже святкують перемогу демократії в Україні!

  12. la_loca 2004-11-22 / 00:56:00

    я їх бачила. саме там їм і місце!!

  13. Паша 2004-11-22 / 00:52:00

    виродки будуть їсти яйця в тюрмі, вже дуже скоро!

  14. la_loca 2004-11-22 / 00:31:00

    це була банда виродків. гидко.
    таким людям не місто жити серед нормальних людей.