"Говерла" провели двосторонку

В рамках підготовки до гри з донецьким "Металургом"

Вчора, 10 вересня, тренери ужгородської "Говерли" вирішили розділити команду та подивитися, як грають усі футболісти.

"Говерла" двосторонню гру в рамках підготовки до матчу 9-го туру проти донецького "Металурга".

У цьому поєдинку тренерський штаб команди вирішив перевірити всіх виконавців і дати їм ігрову практику. Матч складався з двох таймів по 45 хвилин, і завершився перемогою "зелених" – 6:3.

Зустріч вийшла видовищною: цьому сприяли непогані швидкості, які демонстрували обидві команди. Кожен з гравців, який брав участь у цьому спарингу, намагався діяти з максимальною самовіддачею. Футболісти, часом, діяли жорстко, але до грубощів гра не доходила. Кожна з команд мала велику кількість нагод аби забити м’ячі. При необхідності головний тренер "Говерли" В’ячеслав Грозний зупиняв поєдинок, вносячи корективи в дії гравців. Непогано проявляли себе гравці, які перебувають на перегляді, – повідомляє Інформаційний відділ ФК "Говерла".