В Закарпатській Ізі підприємці провели турнір з міні-футболу

На спортивну майданчику села Іза за ініціативи ветеранів футболу с. Ізи проведено турнір з міні-футболу.

Крім футболістів с. Ізи були запрошені й ветерани міста Мукачева. Перед початком змагань учасники пом’янули хвилиною мовчання загиблих на Майдані Незалежності у Києві. Учасників привітала голова Ізянської сільської ради Ольга Дума та заступник голови міськрайонної федерації футболу Василь Ізай.

Команди були розбиті на підгрупи, де грали за коловою системою. Перемогу здобула команда «Родіна» над командою «Злагода» (3:0), якій вручено кубок переможця. За 3-4 місця боролися команди «Удар» та «Ветерани». З рахунком 4:2 бронзові медалі виборола команда «Удар». Кращим гравцем турніру визнано мукачівця Віктора Ряшко.

Турнір відбувся завдяки підприємцям села Ізи Володимира Мадяра, Василя Деяка та інших. Всі команди-призери нагороджені медалями та кубками. Кожній команді вручено футбольний м’яч.

Василь ДЕЯК «Карпатський Об’єктив»

Крім футболістів с. Ізи були запрошені й ветерани міста Мукачева. Перед початком змагань учасники пом’янули хвилиною мовчання загиблих на Майдані Незалежності у Києві. Учасників привітала голова Ізянської сільської ради Ольга Дума та заступник голови міськрайонної федерації футболу Василь Ізай. Команди були розбиті на підгрупи, де грали за коловою системою. Перемогу здобула команда «Родіна» над командою «Злагода» (3:0), якій вручено кубок переможця. За 3-4 місця боролися команди «Удар» та «Ветерани». З рахунком 4:2 бронзові медалі виборола команда «Удар». Кращим гравцем турніру визнано мукачівця Віктора Ряшко. Турнір відбувся завдячяки підприємцям села Ізи Володимира Мадяра, Василя Деяка та інших. Всі команди-призери нагороджені медалями та кубками. Кожній команді вручено футбольний м’яч. Василь ДЕЯК «Карпатський Об’єктив»Джерело: karpatskijobjektiv.com
Крім футболістів с. Ізи були запрошені й ветерани міста Мукачева. Перед початком змагань учасники пом’янули хвилиною мовчання загиблих на Майдані Незалежності у Києві. Учасників привітала голова Ізянської сільської ради Ольга Дума та заступник голови міськрайонної федерації футболу Василь Ізай. Команди були розбиті на підгрупи, де грали за коловою системою. Перемогу здобула команда «Родіна» над командою «Злагода» (3:0), якій вручено кубок переможця. За 3-4 місця боролися команди «Удар» та «Ветерани». З рахунком 4:2 бронзові медалі виборола команда «Удар». Кращим гравцем турніру визнано мукачівця Віктора Ряшко. Турнір відбувся завдячяки підприємцям села Ізи Володимира Мадяра, Василя Деяка та інших. Всі команди-призери нагороджені медалями та кубками. Кожній команді вручено футбольний м’яч. Василь ДЕЯК «Карпатський Об’єктив» Оргкомітет турніруХвилина мовчання за загиблими на майдані.Джерело: karpatskijobjektiv.com