Львівська “Галичанка-ЛНУ” у Львові приймала своїх сусідок – ужгородське “Закарпаття“.

Вісімка провідних команд жіночої суперліги розпочала боротьбу в роз’їзних матчах.

Львів?янки здобули дві перемоги ? 23:19 і 25:23 і закріпились на другому місці в чемпіонаті. Найближчих конкуренток - гандболісток київського ?Спартака? ? львів?янки вже випереджають на 5 очок (а за втраченими пунктами перевага взагалі становить 9 очок). Отож чотириразові бронзові призерки чемпіонату України як ніколи близькі до того, щоб у цьому році вперше в історії привезти до Львова ?срібло?.

Втім, як розповів ?ВЗ? президент ?Галичанки-ЛНУ? Григорій Савчук, перемоги над командою з Ужгорода дались господаркам нелегко. У першому по?динку львів?янки доволі впевнено повели в рахунку (результат першого тайму ? 15:7), однак у другій половині гра вирівнялась. Закарпатські гандболістки, які, попри фінансові негаразди, підсилились за рахунок досвідчених Попович, Алтуніної та Шклярук, на останніх хвилинах матчу ледь не наздогнали у рахунку господарок. Особливо гаряче стало біля воріт ?Галичанки-ЛНУ? тоді, коли через порушення у складі підопічних Валерії Савчук на майданчику залишилось лише чотири польові гравці. На щастя, вже вкотре надійно відстояла на воротах член збірної України 21-річна Вікторія Тимошенкова. У львівській команді найрезультативнішою стала Вікторія Борщенко ? 6 м?ячів, по 5 закинули Дарія Гробова (наш бомбардир потрохи набира? звичної форми після травми) та Регіна Шимкуте.

У другому матчі гості взагалі виграли перший тайм (13:12), і ?Галичанці-ЛНУ? лише ціною неймовірних зусиль вдалося врятувати по?динок (25:23). Запекла боротьба на майданчику точилась до останньої хвилини, а перемогу господарок забезпечила влучність Борщенко (7 м?ячів), Шимкуте і Ольги Росохи (по 4).

Відрадно, що знову у грі з?явилась одна з лідерів львівської команди Наталка Майдебура, яка після оглядин у Німеччині якийсь час була травмована.

Наступним суперником ?Галичанки-ЛНУ? стане ірпінська ?Податкова Академія? (15:16), яка цими вихідними грала в Тернополі з місцевою ?Академі?ю-Енерго? і здобула перемогу та нічию (25:22, 23:23).