У гостях ужгородці – із переможним настроєм

Друге коло змагань першої ліги серед чоловічих команд у групі «Захід» БК «Ужгород-УжНУ» розпочав матчами на виїзді – із місцевим БК «Чернівці-Буковина».

Гра проходила в рівній боротьбі. На велику перерву суперники пішли за незначної переваги господарів. У третій чверті Ужгороді додали в обертах і буквально знищили суперника, дозволивши набрати йому тільки 3 очки. У четвертій чверті гості впевнено втримали перевагу й завершили зустріч перемогою 70:58. У складі ужгородців відначилися: А.Іванина – 21 очко, Ю.Шкондя – 18, К.Костенко й А.Попадинець – по 10, О.Зубковський – 6, В.Плешаков – 5.

Другий матч за сценарієм нагадував попередній, хіба що невелику перевагу мали ужгородці. І саме вони знову продемонстрували результативну гру в атаці, оформивши перед заключною чвертю солідний гандикап у рахунку. І хоч господарі намагалися врятувати поєдинок, проте закарпатська команда довела зустріч до переможного кінця – 95:92. Виграш забезпечили кидки таких виконавців: К.Костенко – 33 очки, А.Іванина – 24, Ю.Шкондя – 23, С.Бенедик – 10, А.Попадинець – 3, В.Плешаков – 2.