За подвійною іронією: «Говерла» вдома програла запорізькому «Металургу»

У рамках чемпіонату та Кубка України «Говерла» й запорізький «Металург» провели 17 матчів, у яких 9 разів вигравали запорізьці і тільки тричі – говерляни.

Ось і весняний матч-відкриття в рідних стінах пройшов за «правилами» статистики. Тобто знову все вирішилося на користь «Металурга». За іронією долі, ужгородці пропустили на 25-й хвилині м’яч із пенальті та ще й від свого колишнього одноклубника Віталія Лисицького.

Втім, упіймавши облизня, всередині першого тайму, господарі мали нагоди відігратися. Та чи дощова погода стала на заваді, чи щось інше, але матч мінімальною поразкою (0:1) підопічних В’ячеслава Грозного так і завершився.

"Металург" набрав 15 очок і розташувався в турнірній таблиці УПЛ на 10-му місці. "Говерла", в активі якої 9 балів, займає 12-у сходинку.

У наступному турі "Металург" на своєму полі прийме донецький "Металург", а "Говерла" відправиться в гості до "Ворскли".