«Сусідський» млинець для «Карпат» виявився глевким

Завершився IV тур чемпіонату України з гандболу в жіночій суперлізі.

У Тернополі «Економуніверситет» на правах господаря все ж здолав «Хмельничанку» – 35:31. У центральному матчі «Галичанка» доволі впевнено переграла «Карпати» – 26:19. Львів’янки вже до перерви були переможцями – 13:10, а в другому таймі обертів не збавили. Цікаво, що основні бомбардирки команд закинули однакову кількість м’ячів: відповідно Стельмах 7 і Дорожівська 5 та Воронова й Компанієць – по 6. Однак у цілому представниці Міста лева все ж напрацювали на виграш, а поразка ужгородок суттєво погіршила їх турнірне становище.

У Миколаєві останній ігровий день обійшовся без несподіванок: хто мав перемогти, той це й зробив. Зокрема: «ДЮСШ-21-ЦСКА» – «Запоріжжя» –37:25, «Реал-МОШВСМ-НУК» – «Бровари» – 44:18, «Дніпрянка» – «Спартак» – 33:25.