«Говерла» розпочала «мирно»

Попри труднощі, ужгородська команда майстрів непогано розпочала новий чемпіонат.

У стартовій домашній грі з дніпропетровським «Дніпром» підопічні В’ячеслава Грозного зіграли внічию 1:1. Причому господарі першими відкрили рахунок, коли на на 56 хв. Олексій Хобленко розібрався з Папою Гуйе, відпасував на Віталія Гемегу, і той влучно пробив під дальню стійку. Гості лише на 79 хв. відігралися зусиллями Романа Безуса.

Принагідно відзначити, що тон у складі закарпатців задавали орендовані в київського «Динамо» гравці. До речі, таких в ужгородської команди аж 12.

Крім того, напередодні успішно зіграли й гравці «Говерли» U-21. Підопічні В’ячеслава Пінковського перемогли суперника з рахунком 2:1. У кожному з таймів забивав Віктор Гей, реалізувавши після перерви й 11-метровий, а в дніпропетровців лише в компенсований арбітром час гол престижу забив Денис Маланюк.